bugün

(bkz: sevgiliye kese atmak)
(bkz: suları idareli kullanalım kampanyası)
(#927481)
şofben tüpünün bitmesiyle sonuçlanacak olan, yıkanma şeklidir.
(bkz: hanım koş sözlükten fantezi öğrenelim) * *
küresel ısınmanın arttığı bu günlerde en akılcı tasarruf şeklidir.
Disi olana erkeklerin banyo lifi yerine gogus killarini kullanabildiklerini ogreten eylem.
(bkz: aaaa bunlar bu ise mi yariyormus)
itici olma ihtimali de mevcut olan eylem. ben bir gün...
otel odası, jakuzi ve sevgili. daha bir ötesini şimdilik aramayın. otelden içecek servisini önceden temin edin ki rahatsız da edilmeyin.
(bkz: dünyanın en tatlı üç şeyi)
her güzel şey gibi aşıraya kaçılırsa, su faturasına yansıması kaçınılmaz eylem.
(bkz: sevgiliyle sıçmak).
(bkz: altına sıçmak).
iki kişilik suyu tek vücutta kullanmak.*
sevgilinin en nefret edecegi, bozulacagi ve ardindan hayatta yuzununze bakmayacagi bir olay. boru degil efendim, siz o kadar emek harcayin, yemeyip yedirin, icmeyip icirin, takmayip takistirin*, orta karar bir home-server kurun; sonra gidin bununla beraber banyo yapin. ne islemci, ne harddisk ne de ram kalir ha. sittin sene kurtarip toparlayamazsin o kadar veriyi, projeleri. su lan bu, mal herif, neyine senin bilgisayarla dusa girmek? otur basinda, dus sana gelsin.

cok kaka bi aktivite.
erken durulanma sorunu olanlar için kısa sürecek hededir.
normal bir banyo süresinin uzamasıdır.
suyun sıcaklığı hususunda anlaşmazlığa düşüp hır çıkarmazsanız eğer, yöresel güzel bir etkinlik olarak kalır bu.
- sabun düştü
+ farkındayım
- almayacak mısın
+ ne gerek var
- bir başlangıç noktasına ihtiyacımız var
+ böyle olmaz ama
- bu seferlik idare etsen
+ hakkını kaybettin
- hasssktr ^%&%&/.
çok heyecan verici bir eylemdir. *

not: bazıları için heycan vermiyormuş. banane lan! benim mi suçum sen heycanlanmıyorsan. *
sevgili klasmanındaki kişiye karşı aşk beslenmiyorsa çok gereksiz bir harekettir. hayvani dürtüleri harekete geçirir.
suyun korunmasi ve dikkatli harcanmasi gerektigi $u gunlerde uzmanlar tarafindan kesinlikle yapilmasi gerektigi aciklanan atracction...
bayan sozluk yazarlarina goz kirptim..!

(bkz: albeni bahane star)
gerceklestirilmesi pek zor, zorlugu derecesinde zevkli eylem. o anki tip, durus, hareket utanc veridir. dusa girilen kisi sevgiliyse, sevgi beslensin veya beslenmesin her turlu hayvani durtulerinizi harekete gecirecektir, "uf gote bak gote!" diye dusuneceksinizdir, fakat pipiniz o heyecanla ayaklanmayı dusunemeyecektir. evet, boyledir.
(bkz: sevgilimle banyo yaptım kenara not alın)
bir süre sonra boku çıkan eylem.
(bkz: Abazan ın ölmeden önce yapılacak 100 şey) arasındaki eylemlerinden biridir.
hijyenik ortam sağlanmasına yardımcı olur.çiftler birbirlerini iyice keseliyerek
temiz ve pak bir şekilde ortamdan ayrılırlar.