bugün

Ben 4 yıllık sevgilime geçen yıl ki doğum gününde kutu yapmıştım, çok sevmişti eski sevdiceğim. Bu renkli hoş kutuların içine ikinize ait olan ya da onun size verdiği eşya olur fiş olur vs eşyaları koyuyorsunuz içine renkli kağıtlarla yazılar yazabilrisniz hayal gücüne kalmıştır. mesela ben tesbih bile koymuştum orjinal oluyor içine koyduklarınızla marjinal olabilir. Çok beğenmişti ah ah bütün bunlar bittiğinde gelsede birer çay içsek ne yapıyor acaba şimdi.
tanışıldığı günden beri çekilen fotoğrafları büyük bir deftere yapıştırmak, resimlerin altına o günle ilgili romantik birşeyler yazmak.
şiirlerini bir matbaa da kitap haline getirtmek. *
altın burma bilezik...

sevinme garantisi veriyorum.
en ağırından örs işinizi görecektir.
kablosuz mp3 çalar alınabilir.
http://www.ask-resimleri....ads/2012/05/papatya-1.jpg
tütün kolonyası.
maydonoz alın. karşılıklı otlarsınız.
en sevdiği tabloyu dev bir puzzle olarak yapıp şık bir şekilde çerçeveletmek sonucu meydana getirdiğiniz sanat eserimsi.
14 şubatıydı, doğum günüydü, itiydi, bokuydu derken sevgiliye alınacak hediyelerdir.
7 aydır sevgilim yok. hiçte hediye almadım ve hediye seçme zorluğu çekiyorum. biraz beyin jimnastiği yapalım.
Yuzuklerin efendisi ve kitap okumayi seven bir sevgiliniz varsa yuzuklerin efendisi ozel basim kitabini alin. Ben aldim cildirdi.
Şunu bunu alın diyemem çünkü herkesin zevki farklıdır. Kimi kıza parfüm alırsın çok beğenir, kimi kız beğenmez. Bazı erkekler saat hediye edilmesinden hoşlanır, bazıları maneviyatı sever.
Tavsiyem, hediye almadan 1-2 hafta önce araştırmaya başlayın. Sevgilinizi gözlemleyin, illa ki beraber girdiğiniz bir yerde beğendiği bir şey olacaktır, onu aklınızda tutun ve sürpriz yapın, hoşuna gidecektir. illa bir yere gitmenize gerek yok, laf arasında bile size ipucu verebilir.
daha güzeli olamaz diye düşünüyorum. (bkz: çikolata)
kendi güzelliğine doya doya bakabilmesi için: Ayna.

Bilindiği gibi, Yusuf Aleyhisselam peygamberler içinde en güzel olanıdır. Güzelliği dillere destandı.
Bir gün bir dostu Yusuf Aleyhisselam'ı ziyaret etti. Konuşuldu, söz sözü açtı, derken Hz. Yusuf dostuna laf olsun diye:
- Söyle bakalım. Bana ne hediye getirdin, dedi.
Dostu, gerçek dost, akıllı bir kimseydi, dedi ki:
- Ey Yusuf! Sana ne hediye getirmek istedimse de hiç birini sana layık bulamadım. Çünkü, bir altın madeni ne bir kaç gram altın götürülemiyeceği gibi ve bir okyanusa birkaç damla su layık olmadığı gibi, baharatın anavatanı olan Hindistan'a baharat götürmenin yersiz olacağı gibi, senin gibisine de ne getirsem layık olmayacağını düşündüm ve bu hususta aciz kaldım. Sonunda sana en münasip olan hediyeyi buldum. Sana bir ayna getirdim. Ona bakar o güzel yüzünü görürsün. Yüzüne bakar sevinir beni hatırlarsın.
Yusuf Aleyhisselam arkadaşının bu hediyesine ve sözlerine çok memnun oldu.
Eti puf.

iyi gelecektir.
Kolye veya ayıcık olmaması gerekir.
Baba parasıyla alınıyorsa gurursuz olduğunuzu gösterir.
14 şubat'ın Gelmesi ile yeniden gündeme gelen sorunlar dizisi.
http://www.yenikoymotors.com/ferrari/458-italia/690/
1.yılımız için 365 adet farklı not bir kutu içinde ekstra bir hediye alıp supriz yapmayı planlıyordum ancak kısmet değilmiş.isteyen Arkadaşlara tavsiye edilir.
tek kırmızı gül veya demet şeklinde kırmızı veya beyaz gül dışında çiçek almayın mümkünse. hiç romantik değil.
mürver asa.
hediye almak nedir ya hediyeyi yapacaksın. Dusunulerek özenle ve sadece onun icin hazırlanmalì . yok yok cok romantiklikten değil olması gerek bu.
hediye almak nedir ya hediyeyi yapacaksın. Dusunulerek özenle ve sadece onun icin hazırlanmalì . yok yok cok romantiklikten değil olması gerek bu.