bugün

büyülü bir dünyanın kapılarının anahtarını elinde tutan erkektir.
erkekler o kadar uğraşıyorsunuz sevişmek için ve elinizde kocaman sıfırlar kalıyor ya ben de yaşadım onları.
sonra kek yapmayı öğrendim.
artık sevişiyoruz.

see you.
italyan erkeğidir.
amacına ulaşacak erkektir.
sevişene kadar bu erkek kategorisindedir sonra bildiğin erkektir.
romantiktir. sevgilisi tarafından kesinlikle takdir kazanacaktır. ve zannetmiyorum ki sadece sevişmek için olsundur. yapmayın lan. bu kadar güzel romantikli şekerli bir şeyi böyle hunharca harcamayın şerefsizler.
büyük ihtimal ıssız adam filminden etkilenmiş erkektir. amacı göz boyamadır. kolaysa mantı açsın.
kekle birlikte yenilesi erkektir.
olsa da yesek. *
(bkz: havuçlu tarçınlı kek)
(bkz: ıssız adam)
yok öyle bir sevgili. http://www.youtube.com/watch?v=8XtK3AIZ6tA
kadınların değil erkeklerin kalbine giden yolun midesinden geçtiği sözünü unutan erkektir.yapmasındır.*erkeğin kendine düşen görevleri yerine getirebilmesi daha önemlidir.*
limonlu yaş pasta için kullanacağı kek değilse aralarında olmadığım erkek grubudur.
Ne o öyle dümdüz kek.. ıyyğğkk..
bu kek havuçlu ise niyeti bozuk erkektir. ve eğer kadın ablamızın mezhebi de geniş değilse hemen oradan sıvışması elzemdir. yok ben havuçlu kekimi de yerim hepsini yerim diyorsa, afiyet olsun deriz. bize de bekleriz.**
olsa da yesek erkeğidir. düşüncelidir eğlencelidir. başka şeylere amaç için kullandığını iddaa edenler gibi beyni donunun içinde değildir. *
yerim ben öyle sevgiliyi.
havuç-tarçın-ceviz üçlüsünü kek harcına katıyorsa tadından yenmez. * * * *
(bkz: işte geldim burdayım)
ne muhteşem erkektir o.
lavuktur. kek ne lan? derdiniz anca homini gırtlak.
(bkz: kuru üzümlü mü portakallı mı istersiniz)
su böreği yapmadan gözüme giremeyecek erkektir.
bu kek şarap soslu mantarlı makarna makarnanın ardından yapılmış şık bir browni ise on numaradır, yiyen kız da pek şanslıdır. bir arkadaşım yapıyor erkek ordan biliyorum. evet evet bir arkadaşım.
(bkz: bi arkadaş ekolü)
boynuzları bahar aylarının başlangıcında çıkan kuzey iskandinavya ren geyiğine çok benzemektedir.
Sevgilisine kek yapan erkek hiç çekici değildir. ama birinin kocası kek yaparsa çok ilgi çeker.
takdir edilesidir.