bugün

en asil duyguların insanıdır. sevgililerinin ayaklarını yıkama gibi özellikleri varsa daha da değer kazanırlar.
edit: tamam arkadaşlar eksilemeyin. biliyorum dertlisiniz ama o kız ben değilim.
asil duyguların insandır, fedakarlık abidesi kızdır. alınız başınızın tacı yapınız. bir lokma bir hırka ile uzun ömürler geçirip; bir yastıkta kocayınız...

"allah mesut etsin"
evlenicek kızdır.
Kızlarını böyle yetiştircikleri için anasının, babasının eli ayağı öpülecek kızdır.
kadir kıymet bilen, parayla saadet olmadığının farkında olan kızdır.
sevdiği yanında olsun başka bişey istemeyen kızdır.
evlenilecek kızdır.
ayrıca üşüdüğünde kombiyi yükseltmek yerine sex yaparak ısınmak istiyorsa tadından yinmez.
Düşünceli olduğu bellidir. dünyayı ayaklarına serseniz, yetmeyecek kızdır.
-aşkım bir şey yer misin?
-yok canım tokum acıkmadım?
-canım ne zamandan beri birlikteyiz yemedin?
-yok canım ya. midem zaten biraz şey bugün böyle yok.
-yoksa hamile misin?
-ne alakası var ya. saçma saçma konuşma.
-yok midem falan bulandı diyince heyecan yaptım.
-niye heyecan yapıyorsun. seninle öyle bir ilişkimiz olmadı ki?
-he işte bende onu diyorum bi şey yer misin? yemeyecek misin ya.
-yuh ya bende ne düşünüyorum. sen neredesin ya.
sevgilisi para harcamasın diye bütün gün suyla beslenir, gene de acıktım demez. ama bilmez ki erkekler böyle inceliklerden anlamaz. yakında terk edilecektir, bu kadar saf olmaya devam etsindir.
gerçekten seven kızdır. böyle düşünen kızıda sevmemek elde değildir.
evlenmek için kaçırılmayacak hatundur. işin ekonomik yanından ziyade kibirden hırstan arınmış kişiliği ile adamı mutlu edecek ve de mutlu edilesi hatun kişidir.
bu yaşıma geldim böylesini daha görmedim diyebileceğim tarzdaki kızdır. *
burda sevgilisine acıktın mı diye sormak zaten bı dangalaklıktır acıkıp acıkmadığını anlamış olmalısın sen acıktıysan zaten oda acıkmıştır. gel birşeyler yiyelim dersin yersiniz bunun parayla ne alakası var. 3 5 milyona bişeyler yarsiniz eğer cok acıktıysanız doyarsınız. seversiniz birbirinizi öyle de doyarsınız.
cidden değerli bir kızdır. değeri iyi bilinmelidir. erkeği sömürü malzemesi olarak gören hobba kızlardan değildir.
evlendiğin zaman verdiğiniz parayı biriktiren yıllar sonra bile harcamayan ilerde al kocacım diyen kadındır. Evlenilir uzun yıllar mutlu yaşanılır.
bu başlığın açılmasına neden olan tek birörnek bile varsa eli öpülesi bir kızdır kendisine mahsus saygı, hürmet ve selamlarımı iletiniz.
sevgilisiyle özsütte otururken "küçük bardakta çay istiyorum " diyen kızla aynı kızdır.düşünceli yanakları ısırılası kızdır.bu hareketinin sevgilisi tarafından , çayının yanına cheesecake de söylenerek taçlandırılması gerekir.
evlenilecek kızdır. nadir bulunur.
candır. Klonlanmalıdır.
sevgilisinin parası var veya yoktur ama ona yük olmak, paradan dolayı sıkıntı çekmesini sağlamak bu kıza göre bir şey değildir. sevgilisinin zor duruma düşmesini ya da gururunun kırılmasına sebep olmayacak kadar fedakardır, düşüncelidir. ha zor duruma düşer veya düşmez orasıyla da ilgilenmez, elinden geldiği kadar fedakar olur bu da ona yeter.

evet, böyle kız vardır ama maalesef ki onun kıymetini bilen erkek yoktur. ya da o kızın karşısına çıkan erkek bunları anlamayacak kadar hödüktür, bu kızımızı parmağında oynatır. nasıl olsa beni seviyor, bana bağlı der canına okur ve anasını da ağlatır.

durum böyle olduktan sonra bu kızların sayısı gitgide azalır. kaldı ki bu tür kızların üretimi 2. bir emre kadar durdurulmuştur. erkekler kendilerine çeki düzen verene kadar, sevdiğine değer verene kadar, sağdık olana kadar ve kadir kıymet bilene kadar da üretilmeyeceklerdir.

ha bu özelliklere sahip erkek varsa da daha önce üretilmiş olan bu kızlarımızdan bulmalarını diliyoruz.
büyük oynuyordur.genelde de erkekler başta bunu farkedemezler.
Kaçırılmaması gereken kızdır.
sevgilisi para harcamasın diye acıkmadım diyene kadar sevgilisine de kendisine de yemek ısmarlasa iyi yapacak olan kızdır. dışarı çıkıldığında bütün hesabı erkeğe ödetmeyi vazife sayıp sonra da "ama aşkitomun artık parası kalmadı, bugün de acıkmadım diyim" diye düşünerek sadece yüzeysel bir iyiliğe imza atmıştır kanımca. onun yerine "sevgilim hadi bu yemek de benden olsun" diyebilir pekala. tabii hanım kızımızda da para yoksa yapacak hiçbir şey yok. işte ancak o zaman bu hanım kız en asil duyguların insanı olabilir.
kimi erkeklerin hesabı ödetmemesinin verdiği sıkıntıyı yaşamak istemeyen kızdır.
yiyici kız modelinin ibretle izlemesi gereken kızdır. olay budur. bu kıza değil yemek memek parası, ayva büyüklüğünde bir tek taş alınıp izdivaç teklif edilmelidir.
türk kızı değildir, ütopya da olabilir.