bugün

para çok kolay kazanılmadığı için elbette alırım.
ayrıca o paranın üstünde atatürk kabartması var.
almamak çok büyük saygısızlık olur.
hem ataya. hem emeğe.
asfaltıyla birlikte söker alırım.
Alırım tabi lan. Bu devirde 25 kuruş eksik olsa ekmek vermiyorlar.
affetmem, alırım.
yer pisse almam.
Centilmenlik yapıp benim eğilmemi istemez ve benim için alır. Hoş ben de alırım.
Bir soru.
Alırım.
Soruyor musunuz bir de.
Almayan da olmayacaktır eminim. Alın aldırın.
Alırım.

Atamın yüzünü yerde bırakmam.
ay götüm ne malsınız siz ya iki gün sonra terkedecek kişi için neler yapıyorsunuz devam edin cool insanlar sizi
alırım.
neden 50 kuruş para mı değildir? sonuçta para kazanmak ya çok kolaylaştı yada hava atıyım derken mal durumuna düşmeye sebep olur.
Gerekirse sefkilimi yere atar 50 kurusu alirim. Kimse kusura bakmasın para kolay kazanilmiyor. Musrif adami alayim da ocagima incir agaci mi diksin.
ben almasam o alır.
anasını bile sikerim. sevgilinin yanında serbest değilsek zaten o ilişkiden şüphe duymak lazım.
Alırım niye almayım yere düşen 50 kuruşu almayıp gösteriş yapmaya mı çalışayım amk. O düşen 50 kuruşla iki tane küçük çikolata alırım karıyla kahve sigara yaparken güzel gider. Mesela.
değil 50, 5 kuruş bile düşse alırım. bunun tuhaf ya da yanlış bir tarafı yoktur çünkü. bunu tuhaf ya da yanlış olarak algılayan birinden de zaten ciddi anlamda bir sevgili olmaz. mal bir sevgili olur, olsa olsa.*
görsel
Almam ama yarım saat sonra gelir bakarım yerinde mi diye.
alır onla sevgilime çikolata alırım ama 1 dakika benim sevgilim yok ki.
tam bir apaçi sorusudur.evet alırım,hatta o para hakkındads sevgilime espri yaparım.
Alırım. Alın teriyle kazanıyoruz parayı tabiki alırım. Bunu dert edecek sevgili hiç olmasındır.
önce bir sevgili lazım, diyelim ki sevgilimin yanında 50 kuruş' um düştü, alırım tabi, almamam için bir sebep yok.
eğer almazsam bana kesin mal, alırsam da aç der. bilemedim şimdi. ama alırdım yahu...

bir takım soru.
bi kere almıyım dedim, aptal mısın alsana şunu dedi eğilip aldı.
10 kuruş olsa almam belki ama 25 kuruşu bile alırım yani.

Para sonuçta.