bugün

alırım , tepki verirse de 50 kuruş etmeyecek kızı yanıma alırken utanmamışım yerdeki 50 kuruşu mu almaktan utanacağım aq der postayı koyar ayrılırım

biz de böyle bir delikanlıyız
Sevgilisinin yaninda oldugundan farkli davranan insan olmamak adina normalde ne yapiyorsa onu yapmasi gereken insandir.
Sevgilime aldırtırım.
Ben almasam o alır cebine atar mk.
bir sual.alırım, bir keresinde yirmi beş kuruş almak için eğilmiştim de sen eğilme ben alırım diyip o almıştı.

ne kasacağız oğlum, kolay kazanılmıyor.
Al şu parayi sersem kadın derim.
alsam fakir, almasam salak diyebilir ama yinede alırdım para paradır, kolay kazanılmıyor.
50 kuruş da düşse alırım 10 kuruş da düşse alırım. eminim o da alır bunun sorulması bile abesle işgal yapmayın yahu.
zordur. görmeyiz ki olum. bir sevgiliniz olunca 50 kuruşu fark edecek, eğilip alacak görüntüyü nasıl yakalıyorsunuz lan.
voleyi yapıştırırım.
Alırım. Niye almayAyım abi ? Yanında rahat olamayacağım biriyle niye sevgili olayım ?
Fakir beyanı. Geberin fakir ibneler.
ben almam sevgilime söylerim o alır.
Almamak çok saçma birşey değil mi? 50 kuruş bile olsa senin paran ve bir sebepten ötürü yere düşmüş. Şimdi o parayı almak ayıp mi? Mazgalin içine falan gitmiş olsa hadi uğraşmaya değmez diyelim, ama yerdeki parayı almamak da enayiliktir. Sonra parayı almadın diye sevgilin seni daha mı çok sevecek ya da alsaydın seni bırakıp gidecek miydi? Nasıl insanlarla sevgili oluyorsunuz siz acaba?
burnum yere düşse almam. işi ne alıp versin köpek.
5 kuruş düşsede alırım. Yüksek bir yere koyarım. Sonuçta Atatürk var üstünde.
Yuvarlanarak yola dahi düşse trafiğin durmasını bekler yine alırım.
Daha o kadar zengin değiliz.
Edit: haha kendimi seviyorum.
(bkz: ayıp mı)
alırım değil alıyorumdur benim için cevap.

anket var dediler geldik.
50 kuruş iyi para alırım, ama 5 krş 10 krş almam neden almam, çünkü sevgilim yanımda değilken de almam eğilmeye değmez 5 krşun ne değeri var.
10 kuruş bile olsa alırım, üstünde atatürk resmi var çünkü .
5 kuruşum bile düşse alırım.. Para kolay mı kazanılıyor bu devirde..
soru mu bu? 50 krş lan deli misiniz? yere düşmeden yakalarım.
Almak ne demek amina bile korum.Sonra da kiz dusunur ne kadar tutumlu bir erkek.
alırım. 5 kuruş olsa da alırım. milli servet sonuçta. atamız var üstünde. neden ayaklar altında olsun. gider bir dilenciye veririm.

-
pardon gider veririm dedim ama artık dilenci aramaya da gerek yok. suriyeliler bizimkiler derken adım başı karşına çıkıyorlar.