bugün

hiç akla gelmeyen ve yapıldığı sanılmayan olaydır. neden dizkapağının arkası böyle bir feşistliktemi var?
daha ileri gitsem ne tepki alırım acaba durumunda büyük bir merak içinde öpülecek yerdir.. yada öpülecek bi orası kalmıştır orayı da öpeyim kalmasın baska yer denerek öpülen yerdir...
fantezide sınır tanımamak lafının bi göstergesi olsa gerek . *
(bkz: #4970182)

bu eylemi ilk kez yapacak arkadaşlara da ufak bir tavsiye olsun; kendinize bir yol haritası çıkarın! zira bir kızı soyup direkt olarak diz kapağının arkasına yumulmak, kızımızda onarılamaz hasarlara yol açarken, size de siktir edilme eyleminintam anlamıyla kendisini tattıracaktır. efendi olunuz, düzgün öpünüz kızlarımızı.
unutulmaması gereken yerdir evet, hoştur o çukur. unutmak istemiyorsanız sevgiliyi çeşitli gıda maddeleriyle boyayın, sonra da "bu bitecek" deyin kendi kendinize. o zaman değmedik yer kalmaz.
yukarıdan başlanmalıdır. gidilebilecek en alt noktadır diz kapağı bölgesi, daha aşağıya inilmesi "ayak fetişisti" damgası yemeye sebep olabilir.

ve evet doğru yapıldığında güzel hatta çok güzel sonuçlar doğurabilir. doğurur.
eğer öpülen kişi bayansa tabiki hoş bir durumdur hem bayan hem erkek için, fakat lakin ille velakin sevgilim olan erkeğin kıllı bacağının arkasını öpeceksem, yok yaf valla hiç çıldırtıcı bişi değil ha! bak irkildim *
önce cerrah olmak gerekir. sonra bir ameliyatla diz kapağını çıkarmak ve ters çevirmek ve öpmek.

sevgili için acı verendir.
(bkz: sevgilinin koltuk altını öpmek)
sevgili hayatta iken zor durumdur. yavaş öp derler adama.
(bkz: sevgilinin böbreğini öpmek)
fantezide sinir tanimayan uuserlar size sesleniyorum suphesizki siz erken gelmis kiyamet alametlerisiniz.
(bkz: çok güzel hareketler bunlar)
başka yerlerini öpmüş olmak, başka yerlerini öpecek olmak, geçerken de diz kapağının arkasına uğramaktır.
(bkz: fanteziye gel)
(bkz: ilişkimizde heyecan kalmadı)
(bkz: batılılaşma süreci)
(bkz: çılgınsın men)
Ayışığında oturduk
Bileğinden öptüm seni
Sonra ayakta öptüm
Dudağından öptüm seni
Kapı aralığında öptüm
Soluğundan öptüm seni
Bahçede çocuklar vardı
Çocuğundan öptüm seni
Evime götürdüm yatağımda
Kasığından öptüm seni
Başka evlerde karşılaştık
iliğinden öptüm seni
En sonunda caddelere çıkardım
Kaynağından öptüm seni *
sevişmekten beter eylemdir. bunu yapan insan olmazdır.
Yapan erkek ya da kız gerçek sevgilidir.Kesin sevmektedir.
kızın sevgilisi erkek ve erkeğin diz kapağının arkasını öpmek en az kıllı bölge olduğundandır. bu da az kıllı erkeklerden hoşlanan hatundur.

erkek bunu niye yapar. gıdıklamak içindir. ya da yeni yerler keşfetmeye çalışırken. oraya da bir dil atmak istemiştir.
topuklardan başlayıp sıranın oraya gelmesidir.
(bkz: uuu beybi)
(bkz: kışkırtır) *
Hüseyin kaya öpsün seni dedirtip kaçılacak mekandır.