bugün

kaçınız öptü sevgilinizin diz kapağının arkasını ey dostlar. öpülmedik yer kalmayana kadar düsturuyla yola çıkmış ey abazan aklına geldi mi bu hiç? yok yok seksi karıştırmaya hiç gerek yok. gayet romatik bir öpücüktür sevgilinin diz kapağının arkasını öpmek. o hafif çukurda sonsuza kadar kaybolmak ister insan. orası da sevgilidir çünkü orası da yarendir.
garip fikirlere sahip bir arkadaşın bulduğu yöntemdir. değerlendirmek gerekir.

(bkz: bu arkadaşı kenara alalım)
bacak kapanırsa korkusuna çekinilen davranıştır. (bkz: dikkat otomatik kapı çarpar)
(bkz: seni çılgın)
sevgilinin sağ ayağının en küçük parmağını öpmekten daha güzel olamaz. o minicik o ufacık yeri öptünüz mü hiç? ben de öpmedim..
(bkz: Mart yükünü nisana taşırsa)
sevgilinin saçının üstten başlayarak saymaya..bir ki üç, bir ki üç.. dur dur..

sevgilinin saç diplerini öpmek daha güzeldir bu aktiviteden. saç telinin bir tanesini koparın. acı verecektir. sonra orayı öpün, ben senin yanındayım bitanem, korkma gibi laflar söyleyin. o saç dibi yok mu o saç dibi. en güzel yerlerinden bir tanesidir.
(bkz: orçun künek)
(bkz: kadinlarin haz noktalari/#1775713)
ayak fetişistinden daha iyi bi fetişistliktir.
öpmesine öpülür de daha göbiş kısmı öpülürken '' uyh gıdıklandım. kes şu sakalları ya '' kelimeler duyulurkene ''diz kapak arka kısmı çukuru'' öpülürken kim bilir nasıl laflar işitilir. ama yinede (bkz: denemek lazım)
okudugum anda yüzümde salak bir gülümseme bırakan entry. cok sevimli bir iş olsa gerek.
çok fena gıdıklanır. *
(bkz: fantezide sınırları zorlamak)
(bkz: sevgilinin koltuk altindaki sivilceye buseler)
en az boynunda atan aşk dolu damarı öpmek kadar haz verir sonsuz gökyüzünün meleği olan kadına.
(bkz: içerden çalışmak)
sözlükte dalga geçildiğinin aksine çok hoş bir duygudur. o da sevgilinin bir parçasıdır ve en yumuşak yerlerden biridir. kokusu bile bambaşkadır. her türlü pozisyonculuk oynamak normal gelirken, içten gelen bir öpücük dalga konusu olabilmektedir. ben anlatırdım öptüğümde yaşadığım hisleri ama çükün ucundaki delikle görülmez ki bu; o göz yetmez bunu görmeye, anlamaya.

tavsiyem odur ki; yapmayın! saçmadır, salaktır, aptal bir fetiştir. varın bunu böyle bilin de o da bazılarının özgün hazzı olsun.
abudik gubidik sevişin amına koyum, fütursuzca girin çıkın birbirinizin bedenlerine, kendinizi tatmin edip, adına sevişmek diyin. sevişmek ki aynı anda birbirini sevmektir. sevmek için erotizm mi gerekir?
gidin aşk-ı memnu izleyin lan.

edite benzeyen not: resmen geçiştirdim.

--bu kısmı okumasanız da olur--
bu seferki sahici edit: ilk defa eksilendiğim için edit yapıyorum ve eksilenmesi çok saçma entryler olmasına rağmen yapmadım bunu daha önce. öncelikle şunu söyleyeyim ki; bu entrynin eksilenmeyeceğini düşünmek zaten saçma olurdu. daha önce beğenerek yazdığım şeylerin eksilendiğinde üzüldüğüm oldu illa ki; fakat bu kez gerçekten mutlu oldum ve sebebi çok özel bir duygu. artılayan kimse onunda kim olduğunu ve neden artıladığını da merak etmedim değil. beni ilgilendirmez elbet ama kendisini belli ederse de sevinmeyeceğimi söylemem yalan olur.
--bu kısmı okumasanız da olur--
(bkz: Ondan sonra bu modern topluma bel bağla!)
fosfor patlaması sonucu meydana çıkan buluştur.

(bkz: ona ne verdiyseniz aynısından istiyorum)
- gelini öpebilirsiniz.
- diz kapağının arkasından öpebilirim değil mi?
çok farklı bir eylem, hoş olabilir.
dudak ile patellar nabız muayenesi yapmaktır. ustalık ister.
keyiflidir. sevgiliyi güldürür.
aklıma lise günlerimi getiren entry olmuştur bu. kızların korunması gereken bölgelerini korunmasından dolayı öpücüğün daha mülayim bölgelere kayma zorunluluğundan doğmuş olabilir.
(bkz: ergenlik)