bugün

(bkz: sertab erener)
ismini google'a yazarsa google düzeltme teklifi sunar bu kişiye.
(bkz: bunu mu demek istediniz)
sertab erener'in yanlış yazilmiş şekli hep mi yapılır lan bu?
cool, yalnız, seksi, zengin kadın portresi çizen kadın sanatçılar kervanına çektiği son klipleriyle katılmıştır. ya dişiliğini orta yaşlarda farketti ya da bunun iyi bir yöntem olduğunu.
ülke ismini dünyaya taşıyabilen yüksek potansiyelli güzel tatlı ve sesli bayandır. geçen internetten tanıştıgım amerikalı bir kadının sertap erener i tanıması yüzümde shrek in kedisi kıvamımı almaya yetmiştir.
bir sertab erener değil.
şu anda iyileşiyor.
dinleyenleri eskilere götürebilen nadide şarkılara imza atan kişidir. mesela unutursun adlı şarkısı bu bağlamda hep o özel etkiyi oluşturabilmektedir. http://www.youtube.com/watch?v=XXE-I89CG6s
eski müzik tarzını şimdikine göre cok daha güzel bulduğum 'yanarım' , 'kumsalda' ve 'unutursun' sarkılarıyla cok sevdiğim, eurovision'u sonuna kadar hak ederek kazanmış sanatcımız
sertab erener in uydusu.
2 hafta önce kısa bir sohbet gerçekleştirdiğim sanatçı. müthiş bir insan.
--spoiler--
sevgilisi Demir Demirkıran, "ülkenin içinde bulunduğu halet-i ruhiye"den dolayı ABD'ye yerleşme kararı aldı. Özellikle Gezi olaylarından sonra "yurtdışında ne yapabiliriz" konusu üzerine kafa yoran çift, yasaklarla baş edemeyeceğini düşünerek ABD'ye gidiyor. Bu fikri kafasına sokan ise, Gezi olayları sırasında Akdeniz Olimpiyatları'nda sahneye çıkmasının istenmesi. "Siyasi olarak doğru olmayacağı" gerekçesiyle bu teklifi reddediyor.

o sırada hükümetin o dönem önemli isimlerinden biri de "Biz de sizin evlilik dışı ilişki yaşamanızı doğru bulmuyoruz ama sesimizi çıkarmıyoruz Sertab Hanım" türü bir yanıt veriyor. Bu olaydan sonra Sertab Erener, ABD'ye yerleşiyor.
--spoiler--

insan olan böyle bi nedenden dolayı yurt dışında yaşama kararı verdiği açıklamaya unatır.

bi sanatçı, bırak sanatçılığı sıradan bi vatandaş olarak bile bu ülkeye karşı hiç mi görevin yok, en kolayını yaparak tası tarağı toplayıp kaçmış ülkeden ve bunu da çok matah bi iş yapmış gibi anlatıyor.yazık
Gezi olaylarından sonra bu ülkede yaşanmaz diyip abd ye tasinan parasi bitince yazlari halki sovuslemeye gelen sozde sanatcimiz.
isminin yanlış yazımıdır. doğrusu için (bkz: sertab erener)
Ne yaparsa yapsın güzel gelmeyen itici şarkıcı.
90larda çok daha iyi albümler yapıyordu. Belki şarkılar daha piyasa şarkılarıydı ama aranjmanlar besteler güçlüydü. Sesi de kuvvetli olunca ne olursa olsun altından kalkıyordu. Lal gibi bir başyapıtı sunmuş bir kadın bu.

Son dönemlerde bakıyorum basit basit, minimal tarzda takılan, daha dün annemizin kollarında koşarken şeklinde şarkılar. Evet belki ritmik ama hiçbir yaratıcılık, fikir, aykırılık, deneme falan bir şey yok. Nasıl olsa koyun osursa dans etmeyi eğlenmek sanan bir teenager kitlesi var onlar yediği yuttuğu sürece sorun yok.
sertab lütfen!.. *
Yarın edirnede konseri olan sanatçı.
Sesi çok güzel, yorumu biraz oynak olsa da başarılı ama tekinsiz bir kadın şarkıcı. Her an herkesi kazıklayabilecekmiş gibi bir tipi var. Samimi gelmiyor.
https://www.youtube.com/watch?v=rfMFM0utEsk
belediye başkanına çok güzel bir şekilde ayar vermiştir. herkes geldiği yeri bilmeli seçim zamanı millete kul oluyorsunuz seçilince ben getirdim ben ettim ben yaptım. ulan babanın parasıyla mı yapıyorsun kardeşim, halkın parası ile oluyor her şey.
Helal olsun sertap erener.
aşk ölmez biz ölürüz şarkısıyla gönlüme taht kurmuş kadın.
sözlükte bu kadar az tanım girilmesi sesinin iyi, fiziğinin minyon olmasından mıdır diye merak edilen.

ne mankenlere ne tanımlar giriliyor sözlükte.
"sevdam ağlıyor" parçasında diyaframın dibine vurmuş türkiye'nin en iyi sesli kadınlarındandır. 2003 eurovision kazananıdır.