bugün

Ülkemizdeki en underrated oyuncudur. Özel hayatında nasıl biri hep merak etmişimdir.
annesi vefat etmiş.

https://www.cnnturk.com/t...m&utm_campaign=buffer
(bkz: vasili)
(bkz: Boris zaharyas)
vatanım sensin dizi'sinde Yunan Başbakanı'nın görevlendirdiği bir Yunan komutanını canlandıracaktır.
Kendisi benim çocukluk aşkım olup, ses tonu ve bakışlarına kayıtsız kalabilecek çok az insan bulunmaktadır. Bu aralar yeniden başladığım "sahra" dizisinin verdiği hezeyanla deliler gibi entry girmek istediğim unterrated oyuncudur.kötü adam rolünü başarıyla canlandırsa da (bkz: boris zaharyas) favorim aşık adam halleri.çok yaşa e mi

(bkz: kezbana bağlamadan önceki son entryler)
(bkz: her eve mithat demircan kampanyası)
filinta dizisinde boris zaharyas(emir) karakterini gayet başarılı şekilde canlandırmış olan aktör kişisidir.
deniz'in devrimci ruhlu babası.
ilk kez erkekler ağlamaz adlı dizide gördüğüm, 1972 eskişehir doğumlu aktör. çok karizmatik bir adamdır. ayrıca içinde bulunduğu her yapımı izlenir kılan harika bir oyunculuğu vardır.
güzel bir ses tonuna sahip iyi bir oyuncu. cenneti beklerkende ortaya koymuş olduğu performansla kalitesini göstermiştir.
"1972 yılında Eskişehir'de doğdu. Eğitimine 1989 yılında istanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde başlayıp, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde tamamladı 1995- 1997 yılları arasında Ankara Devlet Tiyatrosunda çalıştı. 1997 yılından bu yana Kocaeli Şehir Tiyatrosunda sürdürdüğü görevine 2008/2009 sezonu itibariyle ara vermiş olan Serhat Tutumluer halen istanbul'da kurucularından biri olduğu TALiMHANE TiYATROSU'nda oyunlar oynamaktadır. ."

http://www.serhattutumluer.com/biyografi.php
yenice ormanlarını keşfe çıkmış, cicegi burnunda baba.
kendisini yillar once sahra'da tanimis ve hastasi olmustum. sonra kayboldu ortaliktan ben de unuttum tabi. ama simdi onu tekrar gorunce ne kadar mutlu oldugumu anlatamam. ne kadar da ozlemisim kendisini... derin bakislarini, simsicak gulusunu, karizmatik durusunu... lise yillarima tekrar dondum resmen. severek izliyoruz efendim.

edit budut : ve sesi tabi ki... ahhhhhhhhhhhh o sesi...
umutsuz ev kadınlarında oynayan çok sağlam tiyatrocudur. karizması da cabası.
kasırga insanları dizisinden beri her dizisini takip etmeye çalıştığım ve sesine hayran olduğum oyuncudur. umutsuz ev kadınlarının türk versiyonunda gördüğümde oldukça şaşırmıştım ve diziden pek bir umutsuzdum ama yanıldım. o varsa vardır o dizide bir iş. *
talimhane tiyatrosunda iki yıldır yastık adam adlı oyunda oynuyor. yaptığı diziler hep rating kurbanı oluyor.

ayrıca;
(bkz: kıskanmak)
başrol oynadığı sahra dizisinde yüzlerce bayanı kendine aşık etmiştir.farklı ve etkileyici ses tonuna sahip başarılı oyuncu.
onu ilk kez gördüğüm oyunda -bahar noktası- sahnede belirdiği andan itibaren bütün paramı oyunlarına gitmek için kullandığım, evini bulmak için takip ettiğim ve tabii ki bulduğum hatta sürekli nedensizce önünden geçtiğim, komşularıyla konuşup eve ne zaman gelip gittiğiyle ilgili bilgiler aldığım hatta onun adına aldığım en değerli şeyi -imzası ve fotoğrafı dışında- bir turne seyahati öncesi içip çöpe attığı kola şişesini oradan iğrenmeden alışımla öpüp koklayışımın bir olmasına sebep olan ama şimdi hatırlayınca gülüp geçtiğim özetle o zihnimde hala canlı kalabilmeyi başarabilmiş en güzel tiyatro karelerimin albüm kapağı..
aynı masaya oturma şansını yakalayabildiğim için pek bir mutlu olsam da eskisi gibi titretmedi derin bakışları içimi. Yinede sevdiğim bir oyuncunun yakışıklı olmaktan ziyade meziyetleri olduğunu görmek en güzeliydi. Düşünen, çabalayan, kendini ve yurdunu geliştirmek için didinen hatta bunları sinir bozucu derecede yüzeysel bir kaç öğrenciye sabırla anlatmaya çalışan kültürlü bir oyuncuymuş aynı zamanda.
Bir kaç sene içinde tiyatronun ve sinemanın iyilerinden olmakla kalmayıp bu durumun karşılığını da alabilenlerden olacağını umut ediyorum.
devrim arabaları filminde oynadığı "ismet" rolüyle kalitesini bir kez daha ispatlamış tiyatrocu.
Aşk Delisi'nde hayran hayran izlediğim oyuncu. Şimdilerde KÜl ve Ateş diye bir dizide oynuyor. Başak Köklükaya'yla birlikte döktürüyorlar. Zeki Demirkubuz'un Kıskanmak filminde Nergis Öztürk ve Berrak Tüzünattaç'la oynamıştır. Henüz izlemedim. Gösterime girsin hemen gideceğim. Merakla beklenmektedir.
izmit buyuksehır beledıyesı sehır tıyatrosuna yıllarını vermıs ıstıfasıyla bızlerı oldukça üzmüş tiyatro sanatçımızdır.
Acıya ilaç,açlığa yemek,göze manzara,tiryakiye sigara,en kalitelisinden bir kadeh kırmızı şarap,kulaklara içli nağme,kısacası derde derman malesef benim de katlime ferman..
bakışlarıyla hayran eden sesi ile de gönlümün tozlarını süpüren aktör.öyle baksın ve dahi konuşsun. *
bütün dizilerini seyretmiş biri olarak kül ve ateş'i seyretme sebebim dir ayrıca.üzerin de ki uğursuzluk dağılmasın ya! herkes farketmesin onu.
izmit büyükşehir belediyesi şehir tiyatrosu'ndan istifa eden şahıs. gerçek hayatta başarılar dileriz kendisine. diziler tutar mı bilmem ama sahne tozunu bırakmak zor bir karar olsa gerek kendisi için.
çok kaliteli yapımlarda yer almasına rağmen nedense bir uğursuzluk dolanıyor bu adamın üstünde. örnek vermek gerekirse ay ışığı dizisi. yağmur-durul taylan yönetmeniydi. kaliteli bir kadrosu vardı. ama tutunamadı.

kendisini kocaeli şehir tiyatrolarından bilirim. çok çok yetenekli bir oyuncu. nedense kendilerini hep tardu flordun'la bir ikili olarak düşünürüm. (bkz: hamlet)

kül ve ateş adlı diziye başlamış star tv'de. hayırlı uğurlu olsun. öncekiler gibi bir uğursuzluk gelmez başına inşallah.