bugün

tutamayacağı sözler vermemesi gereken kızdır. ekonomik nedenlerden dolayı 40 yıllık yuvalar dağılıyor; sen kalkıp gecekonduda yaşamaktan bahsediyorsun. yalan söyleme, kadınlar rahatlarına düşkündür. dayanamazsın, sonradan başıma kakarsın. ama star tvye başvurup gecekondu programına katılabilirsin. en azından şöhret olma şansın var. kuru kuruya gecekonduda yaşanmaz. şayet beni seviyorsan, şimdi susmalısın! ben o zaman seninle ağaç kovuğunda bile yaşarım.
kaçışları olan kızdır.
kurtuluşu sende bulmuştur.ama eğer farketmezsen yakın zamanda senin belan olacaktır.
evlenilecek kız/eğlenilecek kız kategorisinde 1. numaralının başını çeken kız.
büyük ihtimalle bunu söylediği kişi zengindir de öyle bir ihtimal olmadığından "bak paranda gözüm yok" imajını veren kızdır. yersen.
evde kalmış kız topluluğu diyoruz o kızlara veyahut ben öyle kız görmediğimden böyle konuşuyorumdur.
palavracı kızdır, ağzı iyi laf yapar da genelde pek tiye alınmazlar ya da zaten gecekonduda yaşamakta olan kızdır.
kesin ankaragücü taraftarıdır..
Olmayan kızdır. Hele bizim neslimizin kızlarından bahsediyoruz. Yok öyle bir şey.. 80 öncesindeydi o.
yalancıdır afedersin. gecekondudaki ilk haftanızda sizi terkeder. yalancı hatunlarla takılmanızı önermem.
yakın zamanda,
- hep böyle mi yaşayacağız? diyecek olan , villa hayalleri kuran kızdır.
en fazla üç sene sonra terk edecek olandır.
sevgilisi zengin olan kızdır.

- hayatım sana yalı aldım.
+ aa ne gerek vardı ben seninle gecekonduda bile yaşarım.
gecekondu tabirini 3 oda 1 salon ve 150 metrekareden ufak evler için kullanan bir tikky değilse bu sözünden hareketle troll olması muhtemel kızdır.
(bkz: var mı ki öyle bir kız)
(bkz: seninle her şeye varım ben) diyen kızdır.

(iyi de şarkı sözü bu keşke hayaller gerçek olsa.)
büyük konuşmamak gerekir; iyice aramak gerekir. saraylara layık ne kızlar vardır ki, kalbini fethetmeyi bilirseniz, sizinle kömürlükte bile yaşar.. biraz da kendinize bakın beyler!

ben söylemiyorum bunu; bu entariyi giren tecrübenin ta kendisi..
ütopyalarda dahi yaşamayan kızdır zira kızlar öylesine sevgi barındıramaz. her zaman onlar için daha iyi bir erkek vardır.

bu denilen anca romantik filmlerde olur. hatta orada bile olmaz.
(bkz: jeux d enfants)
seninle samanlıkta bile yaşarım diyen kızdan daha aç gözlü olanıdır.
zengindir gecekonduda fantazileri vardır *
sonsuza dek seninle olmak istiyorum diyecek erkek olmadığı gibi böyle bir kız da yoktur muhtemelen.
buradan ne sonuç çıktığını anladınız sanırım .
erkekler....
kadınlar da ....
peşinde . genelleme bu tabi . istisnalar yok değil *
metaryalist düşünmeyen kızdır. metaryalist düşünseydi ille de toki toki diye diretirdi. bahçesine kuracak hatun sofrayı, sabahleyin kahvaltıyı, akşamleyin yemeği orda yiyeceksin. apartmanına sokayım, bahçemiz bile yok. kapitalist piçler betonların arasına hapsetti bizi! duygularımız bile hapsoldu! öyle bir kızla betonların arasında oturulur mu, oturulmaz.
(bkz: bayan pinokyo)
gecekonduda yaşamayacağını bilen kızdır. zengin kocaya çoğunlukla denir bu.
HEMEN YOLLARIN AYRILMASI GEREKTiĞi KIZDIR. ZiRA YALANCIDIR.
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)