bugün

yeni bir 3. nesil çaylak. sanki ibrahim tatlıses'in bir şarkısını hatırlatıyor bana.
HADi YAZAYIM; (bkz: SENDEN BENDEN BiZDEN)
hayır canım, ciguli'nin şarkısı bu.
lerzan mutlu'nun şarkısını andıran nick değil midir bu?
karıstırmayın hakkı bulutun sarkısı bu.
herkes yanılıyor demek isterim bu yılmaz morgülün seslendirdiği güzide bir türk musikisidir.hatta klibinde banu alkanla rol almıştır...
şarkıyı yaşar söylemiştir.
beste ve güftesi mahmut tuncer'e aittir.
BON JOVi'NiN SABRET iSiMLi PARÇASINDAN ENSiNLENEREK YAPILAN, SERAY SEVER türküsüdür.
(bkz: KIYIDA KÖŞEDE KALMIŞ SÜPER ŞARKILAR)
daha çaylakken ünlü olanlar kervanına katılan kişi.
HAKKINDA BU KADAR ENTRY GiRiLiNCE ÇAYLAKTIKTAN KURTULDU SANDIĞIM UUSERDIR.
evet o benim yaşasın bu kadar ilgi göreceğimi bilseydim daha önceden gelirdim sözlüğe *şu an yazdıklarım okunmasa bile hoşbulduk efendim teşekkür ederim
bol acili bir urfa yemeğidir.
nostalji yönü kuvvetli olan uuserın kullandığı ve sanki kaplıkaya'da ki köprünün ordaki ağaca yazılmış şarkı sözü anımsatan nicktir hayli hoşa gitmiştir ,hoşgelmiştir
"perhaps, perhaps, perhaps" şeklindeki şarkının suretinde kullanılan söz..burda bahsi geçen çift, öylesine ego çılgınlığı yaşamaktadır ki; aşklarını mütevazı bir şekilde yaşamak yerine, herkesin onlardan bahsetmelerini istemektedir: "herkese bahset senden, benden, bizden..."
akp'nin sloganı.
yok daha nelerdir. izzet yıldızhan muazzez ile ortak düet yapmışlardı bu şarkıyı ve eurovizyon da birincilik kazanmıştı türkiye 1562 yılında... öyle güzel bir şarkıdır işte sendenbendenbizden