bugün

sarı saç, renkli göz kombinasyonunun en güzel örneklerinden biri *
(bkz: nefret)
(bkz: melek kara vs lerzan mutlu)
renkli lensleri boyalı saçları ve yapmacık hareketleriyle hani bir pictionarymiz olsa artificial sözcüğünün karşısına resmi koyulacak obje.
lerzan'ım lerzan'ım benim minik lerzan'ım
lerzan bana baksana
di gi di gi yapsana
bak melek kara geliyor
çabucak kaçsana
hakkında başlık açmaya ve yazmaya değmeyecek kadın.
(peki ben neden yazıyorum o zaman değmezse? çünkü değmediğini yazmak için)
televizyonda gördüğümüzde, televizyonun sesini kısıp sadece görüntüyle yetinmeyi yeğlediğimiz seximsi şey.. (bkz: bu dediğime ben bile inanmadım)
insan taklidi yapan patlak araba tekeri.
ter ve pudra karışımı bir hanurdan pastamızı hazırlıyoruz, üzerini bol gıda boyasına buluyor ne idüğü belirsiz şekiller yapıyoruz. lerzan mutlu hazır, afiyet olsun.
doğal kriterlere göre değerlendirildiğinde iyi notlar alabilecek hatun.
burnu beton civisi kadar sivri olup, dişleri xenon araba farı gibi parlayan, okan bayülgen'in şamar oglanı ettiği medya maymunesi.
(bkz: hepimiz bir melek kara değil miyiz)
beline meşe odunuyla vurulabilecek sanatçılardan! biridir kendileri.
bu dünyaya niye geldiği bellidir.* başka bir amacı da yoktur zaten bu dünyaya gelmesinin.
anası kendinden genc gorunen zekasından suphe duydugum gereksiz zat .
suratındaki makyajı yıkasanız değil bir kilo iki kilo çıkar. hele sürdüğü o pudra tenı ıle bes ton farklı nerdeyse. allah akıl fikir versin evladım!
beni kimse şakalayamaz çok zekiyim diyen kadın. ancak geçen gün kendi programında* canlı yayında yavuz seçkin'in telefonda yılmaz erdoğan taklidi sesini öyle bi güzel yemiştir ki döt olup kalmıştır. * *
ne için var olduğu bilinmeyen aşüfte kılıklı şarkıcımsı.
çok fazla solaryuma girerek cildini tahriş eden insancık.
sabah denk gelindiğinde insanı şoka sokabilecek, sabah sabah seda sayan dan daha beter besbeter bir etki bırakabilecek, insan psikolojisi üzerinde çok kötü etkiler bırakacağı kesin, hiç susmayan ama hep boş konuşan kendini delikanlı zanneden magazin çağının en son ve en acayip yaratığı
seda sayan ve nihat doğan aşkına son günlerde burnunu sokup nerden medyatik olacağını şaşıran aptal sarışın örneklerin en hedesi.
yüzündeki 28 kilo boya ile gezip etrafa mal gibi gülen dişleri önde dudağının üstünde bulunan sarı saçlı hep sağ bacağı açık bir yaratık...
bir insan ancak bu kadar antipatik olur dedirten kişi.
o diil de galiba sadece tek bi şarkısı olan kişi
hayır yani benim televizyonla aram fazla iyi diildir, buna rağmen bu kadını sık sık görüyorum ve işin kötü yanı her gördüğümde de "yar dediğin arar yaraları sarar" temalı bi şarkı söylüyo oluyo
anlamadım ki; şimdi, eğer vakti zamanında albüm çıkardıysa, o albümde başka şarkı yok muydu niye onları söylemiyo?
yok eğer albüm falan çıkarmadıysa bu abidik gubidik şarkı nerden çıktı neden marş gibi söylüyo her yerde?

bi de acaba ben niye bu duruma bu kadar hiddetlendim onu da çözemedim resmen içime dert oldu yav
(bkz: bayan çene)