bugün

yok daha nelerdir. izzet yıldızhan muazzez ile ortak düet yapmışlardı bu şarkıyı ve eurovizyon da birincilik kazanmıştı türkiye 1562 yılında... öyle güzel bir şarkıdır işte sendenbendenbizden
akp'nin sloganı.
"perhaps, perhaps, perhaps" şeklindeki şarkının suretinde kullanılan söz..burda bahsi geçen çift, öylesine ego çılgınlığı yaşamaktadır ki; aşklarını mütevazı bir şekilde yaşamak yerine, herkesin onlardan bahsetmelerini istemektedir: "herkese bahset senden, benden, bizden..."
nostalji yönü kuvvetli olan uuserın kullandığı ve sanki kaplıkaya'da ki köprünün ordaki ağaca yazılmış şarkı sözü anımsatan nicktir hayli hoşa gitmiştir ,hoşgelmiştir
bol acili bir urfa yemeğidir.
evet o benim yaşasın bu kadar ilgi göreceğimi bilseydim daha önceden gelirdim sözlüğe *şu an yazdıklarım okunmasa bile hoşbulduk efendim teşekkür ederim
HAKKINDA BU KADAR ENTRY GiRiLiNCE ÇAYLAKTIKTAN KURTULDU SANDIĞIM UUSERDIR.
daha çaylakken ünlü olanlar kervanına katılan kişi.
BON JOVi'NiN SABRET iSiMLi PARÇASINDAN ENSiNLENEREK YAPILAN, SERAY SEVER türküsüdür.
(bkz: KIYIDA KÖŞEDE KALMIŞ SÜPER ŞARKILAR)
beste ve güftesi mahmut tuncer'e aittir.
şarkıyı yaşar söylemiştir.
herkes yanılıyor demek isterim bu yılmaz morgülün seslendirdiği güzide bir türk musikisidir.hatta klibinde banu alkanla rol almıştır...
karıstırmayın hakkı bulutun sarkısı bu.
lerzan mutlu'nun şarkısını andıran nick değil midir bu?
hayır canım, ciguli'nin şarkısı bu.
HADi YAZAYIM; (bkz: SENDEN BENDEN BiZDEN)
yeni bir 3. nesil çaylak. sanki ibrahim tatlıses'in bir şarkısını hatırlatıyor bana.