bugün

sadece yaptığı işten kazanıyorsa çok ama şehrazat' ın yolundan gidiyorsa yine çok. * *

(bkz: gelir dağılımına bak be)
şenay düdek kim acaba diye düşünmeme sebep olduğuna göre ya o bu kadar maaşı haketmiyordur ya da ben bu ülkede değilim.
kadın bu denli bedeli yüksek bir hizmet sunacak adını bile bilmiyeceğim, yazık bana. acilen oturup karşılığında 120 milyar lira verilen bilgi dolu doyurucu programını izleyecek ve açığımı kapatacağım.
güzelliğin para etmediğinin kanıtı.
zavallı kadıncağız, çok az para kazanıyormuş.demek ki çok iyi yapıyor işini.zaten işini iyi yapanlar, böyle az para kazanırlar.çok yazık.
(bkz: genç mühendisler rahatsız)**
sadece sağdan soldan duyduğu laflarla bile 40 profesör bilgeliğinde olduğunun kanıtıdır kişilerin gözünde. bir de çalışıp çabalasa ne olacak kim bilir. kesin tek güç olur dünyada..
şaşılmıyacak bir durumdur, burası türkiye burda herşey olur felsefesinin bariz kanıtıdır, yazıklar olsundur.
dedikodunun birinin bin para olduğunu kanıtlayan yadırganası durum.
bu kadar para almasına rağmen,hala cimrilik yapıp kendine bakmayan, saçını başını giyimini düzeltmeyen insandır. madem giyinmeyi bilmiyorsun o zaman imaj maker tut ne bileyim, mağazaya gittiğinde insanlardan yardım al be kadın.
gıybetvededikodu sanatı uzmanı olması ile parayı hakeden kişinin bu maaşı alması doğal bir süreçtir..
okuduğumda gözlerimi faltaşı gibi açan maaş miktarıdır. 15 senelik memurum maaşım hala 90 milyar. adalet mi lan bu.
(bkz: hepimiz senay düdek iz)**

düzeltme: vayy bee, 120 milyarı istemeyen ne kadar çok uuser varmıs. gözlerim yasardı.
buna şaşıran arkadaşlar martha stewart ın nasıl dünyanın en zengin kadınlarından biri olduğuna bir göz atarsa kafalarını duvara vurma sayıları belki biraz daha azalır.. belki de artar..

http://www.zaman.com.tr/w...-tr/yazar.do?yazino=18327
şenay düdek'in gazeteden değil fox tv'de yapacağı program için alacağı rivayet edilen maaştır. hem televizyon dünyası için sıradan bir maaştır, hem de 4'e böldüğünüzde program başına 30 milyar düşer ki, bu rakam oldukça sıradan bir rakamdır. misal bazı star(!)dizi oyuncuları bölüm başına 100 milyar da alır bu sistemde..
120 yi görünce kendi kendime 'heralde rektör falan' dediğim kadının maası.
jerzy dudek in maaşı ile karıştırılmış haberdir. *
(bkz: yalan)
dedikodu mu adaletin ülkemizde nasıl işlendiğini sorgulamama mı..
önce bunun ayrımına varmak gerek.
bir yerinden beli olsaydı keşke diye düşünmeye sebebiyet veriyor insana.
abisi jerzy dudek sayesinde bu parayı almaktadır. adam liverpool'da kalecilik yaptı, kadın da abisinin şöhretini kullanıyor..

sharon stone'da yatsın kalksın erol taş'a dua etsin..
gazetede okuyunca oha *dediğim olay.
bu ülkede siyaset, hukuk, sosyoloji, felsefe, antropoloji vs bilmenin değil; kimin kimin yatağında uyuduğunu bilmenin daha kıymetli olduğunu bize gösteren olaydır.
(bkz: kıskananlar catlasın)
"şenay düdek eski yüz'ü evlatlık alsın" başlıklı bir kampanya yapma sebebidir.
(bkz: yalan haber)
zira tipinden de belli olacağı üzere çulsuzun tekidir;
ama söz veryorum burada herkesin huzurunda;
parayı vurursam ilk işim bu karıya estetik yaptırmak olacak nah şuraya yazıyorum!