bugün

entry'ler (447)

boyner

Boyner Online Alışveriş sitesi üzerinden 2 Ekim 2018 Tarihinde 1002577526 koduyla sipariş verdiğim ürünler, sipariş anında 2-7 gün içinde tedarik edilir denilmesine rağmen aradan 10 gün geçtiği halde hala tedarik edilmedi. ilgililer sadece ürünlerin farklı şehirlerden tedarik edildiği için geç kalındığı bilgisini verdi. 10 gün içinde Avustralya'dan ürün geliyor ama ülkemizde Boyner isimli şirket söz vermiş olmasına rağmen (2-7 gün içinde tedarik edilir sözü) bir türlü 1 çanta ve 2 bluzu yollayamıyor. Firma sözünü yerine getirmemiş müşterilerini umursamamıştır.

arçelik

buzdolabı sürekli sorun çıkaran firma.

Gövde şişmesi sebebiyle çöp olduğu aktarılan 4 yıllık dolabımı ürün bedelinin %40'ini (1200 küsür lira) ödeyerek yeniledik. Ürün bir buçuk ay sonra elimize ulaştı.
Yeni gelen yani 3 aydır kullandığım buzdolabı içine su akıtıyor. Servis elemanı gelip tahliye deliğini açtı ve sorunun çözüleceğini söyledi. Bu esnada çekmece ray sistemi de değişti. Bundan sonra da su akıtma sorunu devam etti ve hala ediyor. Bugün servis elemanı gelip arka kapağı değişeceğini söyledi. Getirdiği kapak dolabın içindekinden farklıydı. Nedenini sorduğumda iyileştirme yapılmıştır dedi. Sonrasında kapağın oturmadığını gördüm. Adama söyleyince sinirli ve çirkin bir tavırla ben takmıyorum bu kapağı deyip bizi dinlemeden ukalaca çıkıp gitti. Arçelik firmasından ürün aldığımdan beri tüm ürünlerle sorun yaşıyorum. Buzdolabımın sorunları devam ediyor. 4 ay bile kullanmadığım dolap sorunlu, parça değişimine gelen servis atarlı, müşteri hizmetleri ilgisiz.

kliksa

6 ağustosta sipariş ettiğim cep telefonunu sırf kayınpederin kredi kartını kullanarak aldım diye saçmasapan bir şekilde önce kargoyla yollayıp sonra geri çektiler. şimdi depolarına döndü görünüyor ama bana herhangi bir şekilde geri dönüş yapmadılar. her türlü güvenlik teyidini ( 3d secure, kart sahibiyle telefonda görüşme, benden kart sahibinin kimlik bilgilerini alma) almalarına rağmen hala siparişimi yollamadılar ve bana herhangi bir bilgi vermiyorlar.

anladım ki alışveriş yapılmayacak bir site. müşteri hizmetleri çözüm bulmaktan ve dahi bilgi vermekten bile aciz. alışveriş yapmadan önce iyice düşünmenizi tavsiye ederim.

htc wildfire s

en bi harika smartphone.

erepublik

oynamak isteyenler direk arkadaş listeme dahil olup yardım almak için :

http://www.erepublik.com/en/referrer/dedeemmi

günleri birbirine karıştıran insan

(bkz: salşamba)

i see mal people

askerliğini üçyüzyirmidokuzuncu kısa dönem er olarak şırnak şenoba altıncı jandarma sınır tabur komutanlığında yapmakta olan yazar. şafak yüzdört.

(bkz: millet diskoda barda biz cudide gabarda)

edit: bitti.

bir insanın mal olduğunu anlamanın yolları

(bkz: bana sor)
(bkz: ferdi tayfur)

sevgilisi olmayan mal insan

(bkz: sevgilisi mal olmayan insan)
(bkz: mal sevgilisi olmayan insan)
(bkz: bir sevgiliye mal olan insan)

0 900 lu hatlardan gerçekten arkadaş bulmak

fakir ama gururlu aşklar için 0 800 lü versiyonu daha tercih edilesi, daha gerçekçidir.

aşkları da vururlar

(bkz: atları da vururlar)

muslumanlik sadece bir bez parcasiyla olmaz

doğru bir tezdir. öyle olsa tüm bebek bezi markaları din adına iş yapan hayır kurumları olurdu.

hain hain gulen smiley

(bkz: göbeğini kaşıyan smiley)

super pozisyon

(bkz: doggy style)

ingilizce entry yazan yazar

(bkz: ben ingilizce entry gireyim sen latince gir)

yagmurlu havada evde olmak

bilgisayar başında zaman tüketiyorken kimsenin aslında pek umrunda olmayan durum.

sineği iğneye geçirip ocakta ızgara yapmak

yahnisi daha iyi olur sineğin. ızgarada tadı çıkmaz.

ironi

rus edebiyatındaki ='^+ ^') dir. doğrusunu yazdım ama kiril harflerini sözlük kabul etmiyor.

bilinmeyen bir yere gitme istegi

durup dururken götlük yapma isteğidir. o bilinmeyen yerde başa gelecekleri hesaba katmadan hareket edilir çoğu zaman.

o hikayedeki mal

(bkz: gülen gözler)