bugün

Özlenilmeyecek üniversitedir.

Yıllar evvel Mezun olup kurtulduğuma şükrediyorum.*
Mühendislik fakultesini cozdugum universitem bunu kanitlamam lazım nereye olduğunu bilen yesillendirsin .(swf
1 türlü sevemediğim üniversite. Kürtçüler ve siyasal islamcılar hem hocalar hem de öğrenciler arasında çok fazla.
selçuk üniversitesi konya merkezden biraz uzak olan büyük bir kampüs yerleşkesine sahip 100 bine yakın ögrencisi olan ögrencilerinin büyük çogunlugunun bosna hersek mah. ikamet ettigi her türlü sosyal etkinlige elverişli bir üniversite ben 5 sene takıldım 1 yıl bilinçli olarak okulu uzattım hiç pişman degilim her anı özel ve güzeldi o 5 senenın..gökkuşagı ve bosna hersek te bazı anılarımız efsaneydi iyi dostlar biriktirdim hepsi ailem oldu.
Bir olarak Yazılması gereken biri 1 diye yazanlar sevmiyormus sen sevme zaten kardeş .
üniversite hayatının dolu dolu yaşanabileceği bir kampüse sahip. bosna mahallesi candır.
ahmet kural'ın mezun olduğu üniversite.

konya'nın ilk göz ağrısı üniversitesidir. şimdilerde çoğalmış tabii 5-6 üniversite oldu...
facebook sayfasından her türlü bilgi ve etkinliğin haberini alabileceğiniz üniversite.

https://www.facebook.com/...cukuniversitesirektorluk/
Henüz hazırlık sınıfında olduğum içun tam olarak çözemediğim üniversitedir.
Elime fırsat geçtiği anda terk edeceğim üniversitedir.
Çarşıya bir hayli uzak, kampüsü oldukça büyük ve düzensiz bir üniversitedir.
Sonuç olarak üniversitedir.
Bulunduğu şehirde simitçi bulmak zordur. Tüm günü aç aç simitçi arayarak geçirdiğiniz günler olacaktır.
nerdeyse her ile bir üniversite olayı abardıktan sonra orta kalite üniversiteler arasında sayabileceğimiz bir üniversitedir.
kaliteli fakülteleri olan bir üniversitedir. selçuk üniversitesi hukuk fakültesi ve selçuk üniversitesi tıp fakültesi ülkedeki sayılı yerlerdendir.

ayrıca konya tam öğrencilik memleket, hem ucuz hem sakin ve büyük. daha ne olacak.
bu okulun mühendislik fakültesini tasarlayan vallahi de billahi de adam değildir. delidir. ulan lsd etkisindeyken mi çizim yaptın? bakın tahayyül(umarım doğru terimi yazmışımdır xd) etmeniz için fakültenin dizaynını özet şekilde anlatıcam. fakültede 5 blok var 6 da olabilir. ancak 1 dekanlık kapısı 2 tane de ögrenci çıkış kapısı var. bu blokların hepsi 4 katlı 2 adet apartmanın birleşimi büyüklüğünde ve blokların hepsinin bir bağlantı noktası var. 6 ayaklı bir örümcek gibi düşünün. o orta nokta ise ana merdiven oluyor. o merdivenden 1 blok hariç bütün bloklara ulaşabiliyorsun. ama o merdiven de dar amk. her katın farklı noktalarında 3 adet merdiven var ve her yer her yere benziyor?! bir de atiker holü gibi kazulet bina yapıp onu da fakülteye eklemişler. halil cin anfisi de var ama o ayrı bir bina. yemin ediyorum 1 buçuk sene sürdü fakülteyi tamamen keşfetmem. 1 blok daha inşaat halinde ama fakülte dökülüyor. aferin alın daha öğrencileri.

not: tasarım ödülü almış.
Bugün 42. geleneksel pilav günü yaparak kalbimi alan universitedir kendisi.

görsel
Haberim olsaydı alırdım bir tabak.
4 senemi geçirdiğim fakat pilav gününe hiç rastlamadığım üniversitedir.

Sizi kandırmışlar beyler, Bu bağlamda yapsa yapsa geleneksel 1. Pilav gününü yapabilecek üniversitedir.

Evet hem geleneksel hem birinci.
42. yılı sebebiyle konya pilavı dağıtılan güzide üniversite.

bir de tavukları pişirmişe diye güzelce oynamışlar helal olsun.

video: https://www.facebook.com/...=110423165756279&fs=5
görsel
görsel
Türkiye'nin ve Asya'nın en popüler eğitim kurumu. Batıda bilinen tek üniversitemiz.
Oksfort tarafından kıskanılan üni
Ortadogu balkonlar avrupa amerika antartika nın en iyisi.
sahurlara kadar hareketli geceler yaşayan üniversite. 100.000'den fazla öğrencinin yarısı oruç tutmuyor gibi. bosna'nın gece mekanları çatır çatır işliyor finak de dinlemiyorlar...
(bkz: kendi halinde üniversite) bir ton mal üretir. Üretip üretip salar topluma.
bir yaz okulu derslerini ilan edemeyen üniversite.
96 yazında, amca oğlunun bütleri nedeniyle bir kez gitmiştim.