bugün

"bir ilişkide sadakat kadar güven de önemlidir" sözüyle ders vermiş dizidir.*
0-6 yaş arası çocuk dizisi. teletabilerin ete kemiğe bürünmüş hali.
yakında selena adında küçük çocuklar türeyeceğini haber veren dizi. zerda lar aliye ler gümüş ler bitti, bir de selena çıktı başımıza..
3-5 yaşında yeğenimin "selena selana" * diye ortalarda dolaşmasına neden olan dizi, şimdi kurtlar vadisi terör başlanyınca ben de polat alemdar olursam deymeyin bizim ailenin keyfine.
12-13 yaşındaki kızlarla 20-21 yaşındaki oğlanların çıktığı dizi.

kurtlar vadisi şiddete yöneltiyorsa insanları bu da sübyancılığa yönlendiriyor dedirten, öğretmenlerinin gıcık olduğu kızların paso sarışın ya da kızıl olduğu aptal dizi.
görsel effectleri particle illusion isimli programla hazırlanan yerli 8. sınıf dizi
çıkan onca perili hayaletli saçma diziden biri, selena denen kız hoş bir şey ama. *
muhtemel bir travesti ismi.
(bkz: yo yo selena)*
selena... üç ismin birleşiminden oluşuyormuş...

selin,leyla ve nazlı...

se-le-na!
se-le-na!
selenaaaaa...

sa-lak...sa-lak...salaak!
saçmalığının anlatırken kelimelerin kifayetsiz kalacağı dizi.
(bkz: dünyanın en abuk sabuk dizisi)
müdüre hanım zehra topal için izlenebilir dizi.
ekranlarda gördüğüm en rol yapma özürlü kişinin başrolde olduğu, harcadığı ceryana bile değmeyecek dizidir.
ikinci bir acemi cadı faciasıdır. hadi acemi cadı'da şenay gürler var diye izliyoruz diyoruz, bunu izlememe nasıl bir bahane uyduracağım onu bilmiyorum *.

özellikle kötü büyücü hades, okul müdür fitnat ve kızların üvey annesi rolündeki kadın gerçekten komikler. tabii senaryonun ve diyalogların eğlenceli olmasının sebebi ise;
(bkz: gani müjde)
(bkz: allah cezanı versin selena ve digerleri)
bir bölümünde selin i kurtarmak için selena nın 4 8 15 16 23 42 * numaralarını sıralamasıyla kopartan dizidir. o numaraları söyleyince selin merdivenlerden uçacak diye yüreğimiz ağzımıza geldi. * * *
jenerigini her gordugumde, sinem kobal o ust dislerini yaptirmadan once kesinlikle daha guzel bi kizdi dememe neden olan dizi. hatta kucukken de daha iyi bi oyuncuydu..
berbat bir başrol oyunculuğundan başka bir şey olmayan dizi. * *
kesinlikle çok kötü bir dizidir reklamlarının bile izlenmemesi gerekir..
selin,leyla,nazlı.

se le na selena selena **
kimin, nasıl ve ne gibi bir amaç uğruna çekmiş olduğunu anlamanın mümkün olmadığı, saçma ötesi, tek bölümünün bile beyin amcıklaması geçirmeye neden olacağı, ordan burdan çalıntı ayrıca iğrenç özel efektkleri olan, bunun yanında komik olmaya çalıştıkça tiksinç olan dizi.
sokaktaki kız çocuklarının kavga etmesine sebebiyet veren dizi.
+ben selenayım bana selena diceksiniz bundan sonra
-sen selena olamazsın ki
+niyeymiş?
-çünkü sen sismansın senden selena oolmaz olsa olsa benden olur hıh.
+hiç te bile der ve bisikletiyle çeker gider..
izleyenlerin zeka seviyesini ortaya koyan dizi.
küçük kızların el ele tutuşup se-le-na demeleri suretiyle özellikle sokak ve okul civarlarında ciyak ciyak bağırmasına neden olan kopya dizi.