bugün

Nur topu gibi bir troll daha Dedirten yazar.
Grup vitamin - ismail şarkısının bir bölümü.
sözlüğe sek sek sekerek gelen on birinci nesil bir yazardır.

adamlık mücadelesi veren herkese selam olsun.
zido!
https://www.uludagsozluk.com/e/37682844/

adam trollük yaparken bile "olur da biri ciddiye alır, gerçekten ihtiyacı olanları mağdur etmeyeyim." diye düşünüp troll entry olduğunu belirtiyor. bir troll, troll amaçlı girdiği entry'sinde entry'nin troll amaçlı olduğunu açık açık söylemeyi sevmez. ama ismail reyiz insanlık gereği bunu yapıyor.

işte bu görmüş olduğunuz şey insanlık dersidir. lütfen şunu bilin, biz troller de iyi insanlarız.

adamlık mücadelesi veren herkese selam olsun.
zido!
Gurup vitaminin efsane şarkısıdır. Liseyi 6 senede bitiren ismail neden bu kadar acele etmiş hala merak konusudur.
rastık çekerek ismail. bu kısım adamlıktan ödün verdiriyor.
Galiba arda turan olan arkadaşımız.
Yanlız diğer troll modelleri gibi "evet" yada "alenen" vb imzaları değilde uzun uzadıya kendi imzasını kulanması takdire şayan.

Bir ara "geberin" diyen bir malda vardı tabii onu atlamayalım.
Özleniyorsun reis...
Sözlüğe yeni bir trollük bakış açısı katmış başarılı trol.
Sek sek Sekerim böyle trollü..

Ama yine de iş görür..
adamlık mücadelesinin reis-ül şahanesidir.

zido!
ilgiye muhtaç olduğunu düşündüğüm yazar. bakın son zamanlarda kendi nick altı yapay bir yukselis içerisine girmiş durum da ki bunun sebebi 26 girdinin arasina serpistirdigi 5 adet kendisi girdisi ote yandan yine ayni çıkar odaklarina hizmet ettiğini düşündüğüm limonlu taci denilen olusum da bu yazarin nick altinda olagan bandi dışında bir sıçrama yaptirmaya debeleniyor uzun lafi kısası bir aydinlioglu gibi alim gücü yüksek yada deveci gibi verisken kuvveti olan birisi degil vasat troll.
ismail kel kafandan sen suclusun.
görsel

tam bir gerizekalı.
Sana da uyuz oluyorum. Ben bunu biliyorum sen de bil.
reyis turancı olmuş galiba, tanrı dağı'ndan selamlar gönderiyor. halbuki kendisiyle olimpos dağı'nın eteklerinde piknik yapacaktık. uzo rakısı eşliğinde helen dünyasının sorunlarını tartışacaktık.

zito!
Grup vitamin nasıl içine nüfuz etmiş ki bu nicki kendisine reva gormus. Etkilenmek bambaşka bir şey ya.
11. nesil silik.

adamlık mücadelesini kaybeden herkese selam olsun.

evet.