bugün

Ön yargıyla yaklaşıp bir tutam ilgiyle izlediğim dizi. Lakin finale kadar izlemem. Zira türk dizilerini hep yarıda bırakırım. Yabancı dizi sever biriyim. Swh.
ah rezalet rezalet rezalett!
kadroyu görünce bi kara sevda daha dogar mi dedim amma neslihan hanim kendisine bu rolu kabul ederek yazik etmis.
Ne kadar kısır amacsiz bir dizi
Hiç güzel ve samimi olmayan bir dizi. Buram buram feminazi kokuyor. Ayrıca filmin başından beri bekareti, gelinliğe takılan kırmızı kuşağı eleştiriyorlar.
Zaten sizin bakire kalamayacağınız ortada, kırmızı kuşak takmak gibi bir derdiniz olmayacak
Bırakınız herkes nasıl yaşamak isterse öyle yaşasın
Sizi gidi okyanus ötesi menşeililer sizi
8 dil bilen kac ulke gezmis kadin koylu bir barzonun altinda inlemek icin kivraniyor resmen dizinin konusu bu.
(bkz: Şerifin kızı)

(bkz: Yaran yanlış okumalar)
Saçma sapan reytingler aldığını düşündüğüm dizi. Olum kim izliyor bunları ya, hanginizin evinde reyting cihazı var allah aşkına.

Son bir yıldır inanılmaz reyting rakamlarından anladığım kadarıyla, kriz reyting cihazı olan evleri müthiş sarsmış durumda; kimse evden dışarı çıkmıyor heralde.
klasik bir türkiye dizisi. konak, aşk, ayrılık, gözyaşı, entrika, sürekli gerilim, bağırış çağırış, uzun süreli bakışmalar. bu diziden olsa olsa sefilin kızı olur.
Kefirin kızı diye okuduğum ne idüğü belirsiz şey.
sanırım kızın adı yok, kızın adı sefirin kızı.
sonra neden türk dizisi izlemiyorum?
https://youtu.be/rZFzb8PAK5I

Şu sahnesiyle beni derinden etkileyen dizi oldu.

Ara sıra izliyorum ..
Konaktaki anneleri Devlet Bahçeli ye benziyor. Kardeşi olsa bu kadar benzer.
3 erkek bir kadin.
altindan mi acaba .

insan gercekten hayret ediyor.
Feminist ve saçmasapan bir dizi
Bir erkek bir kadın karşısında kendini ancak bu kadar değersizleştirir.
izlemeye değmez zaman kaybı.
Sefirin kızı değil

Sefilin kızı.
Bir kadın hamile olup üstüne üstlük sarp bir kayalıktan atlayıp 7 yıl sonra bu senin çocuğun diye nasıl adamın kollarına veriyorsa öyle bir dizi.
#narged olmasa çekilecek bir dizi değildir.
(bkz: zeka seviyesini düşürme yolları)
Egede geçtiğini ve o şiveyi duyar duymaz kapattığım dizidir. Başıma bi şey gelmeyecekse sevmiyorum egeyi.
Ben 2 saatlik filmi uzun diye izlemeye üşeniyorum insanlar her hafta bu saçma diziye 3 saatlerini veriyorlar.
zamanınıza yazık açın gerçek kesit izleyin.
Türkiye'de bir tane sefir vardı. Oda Süleyman Çakır'dı. Biat edemeden toprağa verdik ve şimdi onun namını boşta görenler zikimsonik senaryoları ile milletin kafasını zikmeye başlamış. izlemeyin gençler.
gelen tepkiler üzerine yarın çekimlerine ara verecek dizi. bu saate kadar neden beklediniz acaba? birileri hastalansın diye mi?
abi bir şey eksik. izlerken bir türlü farkına varamamıştım. lan izliyorum ama sanki çorbada tuz olmaz ya onun gibi bir şey var. aradan 5 dakika geçti farkına vardım;

oyunculuk 0 awk dizisinde. abi dizi böyle yapılmaz. yapılmaz.
Feminist ve saçmasapan bir dizi
Bir erkek bir kadın karşısında kendini ancak bu kadar değersizleştirir.
izlemeye değmez zaman kaybı.
Sefirin değil sefilin kızı
Ege müziklerinden replikler duyulmuyor. Her sahnede var bari sesi kısın tüm sahneler türkü barda çekiliyor sanki.
Barzo dizisi.
Hala o ona kavuştu mu? kavuşacak mi? dizilerini kimler izliyor.

Başka derdiniz mi yok?