bugün

yalanın da doğrunun da sınırını bilen yazar. kalemi de sağlamdır.

cıvıklığı da kimilerinin götünden akanının yanında lafı bile olmaz*.
saçma salak mesajlar atıyor eğer böyle devam ederse engelleyeceğim yazar.
tamam sen silmemişsin, admin silmiş de bu genede senin düşünsel zeminin sakat olmadığını ispatlamıyor ki ! konu neydi nereye getirdi arkadaş. nasıl bir çamur, nasıl bir ergen egosudur... (#20335297)
ağır liseli yazar dikkat edin bulaşmayın.
(bkz: uludağ sözlük yazarlarının ortalama psikolojisi)ne güzel bir örnek oluşturmuş yazar(#20335804).
yaşasın bazı gerçekler, çaylak olmuştur. *
sevecen yazardır, özel mesajla ilettiğim uyarımı dikkate almış ivedilikle uygulamış ve geri dönüş yapmıştır.

bize böyle yazarlar lazım.
henüz coşmamış yazar. peki o puanlar nasıl alınmış ? orasını admine havale ediyoruz.
Entryleri ile gülümsetebilen yazar.
graph-x modeliyle gönüllere taht kurmuştur.
(#20741527) kendileri çok komik bir yazardır efendim. öleceğim tutamıyorum kendimi gülmekten. ha ha ha.
Yalarinnn'in nick altına girdiği entry ile hayrete düşürmüş yazardır. bu kadar rahatlık şaşırtıcı. Ve bu kadar gocunması ilginç. Herkes istediğini yazıyor, yazar.
rahatsız olduğu bir entryi kendisine yediremeyip küfürler savuran yazar vede insan müsvettesi. Git şikayet et eksile gereken neyse yap gerekli görülürse zaten silerler mesajı. Gelipte küfür ediyor ve birde mesaj atıp bayan olma ihtimalinizi düşünemedim isterseniz sileyim diyor.
Pişkinliğin bu kadar pes vallahi.
http://d1210.hizliresim.com/12/3/dmg5f.gif bunu hakeden vatandaş. Birde çocuk mocuk demiş. dadsdsadsADSADADasdad
sözlükteki bebelerden şebelerden iyice gına gelmiş yazar.

gidin evladım ya, miletin ufkunu genişletmem, ilim irfan aşılamam lazım ya.

ötede oynayın acık.
ilim irfan dağıtmayı şahsi küfürlerle elde edeceğini sanan yazar.
kız çocuğu gibi küsen yazar.
başka sözlükte hesabı olup, bu sözlükte taşak amaçlı yazarlık yaptığını düşündüğüm kişidir. çok ayıp.
sahipleri yahudi olan kalem firmasıdır.Cetin doğanın damadı dani rodrik'in alesine aittir.
doruları dile getirdiği için eksi oylanmanın dibine kadar batmış yazar.

ben doğruyu söylüyorum, işinize gelirse.
(bkz: sikerler kamil hepimizi sikerler)
özelden ayar yiyip açtığı başlıkla rezil olan bebeleri, nickaltında can çekiştiren yazar*.
34 yaşında evli barklı adam yazardır. eğlenmek için açtığı başlıklar içinde ki çocuğukluğu çıkartmaktadır. arada sazanlık yapıp atlayanlara kahkahayla gülmektedir.
Şakirt. Ya da o taraftan nemalanmaya çalışyor.
(bkz: #20822593) hadi gülüm, hadi... inayet olsun, hadi...
zeki bir yazısına denk geldiğim yazar, geneli nasıldır, muamma..
(#20911842) yolun yarısına empati yapmadan gelmiş yazar. he gelmiş mi, gelmiş ona bişey diyemem. kendisine diğer yarısında kolaylıklar diliyorum.