bugün

bu çocuğa benzetiyom bunu. esip gürlüyor hep.

heyttt be;
görsel
mühendis olmak istemiş ama olmaya beyni yetmemiş sonrasında ise mühendislere havlamaya başlamış bir ezik yazarcık.
sik gibi nicki var. bununla zirvede tanışsam, '' ben kuki, naber, nickin ne '' falan desem. bu da bana bakıp sikris falan dese, allama kodum mu oturturum amk. sıfatıma bakıp siktir çekecek he, dalağını ağzından çıkarırım adamın. o yüzden zirveler bana ters iş. onun bunun cocugu diye yazar nicki bile var burda. sorun hep bunlar. gerçi işim olmaz saplarla... hani belki acıyıp merhaba derim diye şettim.
sabah sabah mesaiye başlayan "milli irade" keşke kahvaltı yapaydın öyle başlayaydın eyiydi be. *
nerde haysiyetsizce yazılmış entryler görsem bu nick yakınlarda oluyor.tesadüfün böylesi...
--spoiler--
allah yakınlarına sabır, kendilerine rahmet eylesin, soma'da meydana gelen maden kazası nreticesinde ölen işçiler ile akp nin iktidarı arasında ilişki kurabilen maldır.

olum, şirket özel kişinin zaten. adam gerekli önlemleri almadıysa devlet naapsın. hem o kadar cahilsin ki, dünyanın neresinde olursanız olun, bu patlamalar meydana gelir ve illa ki can alır.
--spoiler--

bi sürü şey saçmalamış ama en önemlisi;

--spoiler--
adam gerekli önlemleri almadıysa devlet naapsın
--spoiler--

bunu yazan kişi kafasının içinde beyin yerine ne taşıyor acaba çok merak ettim.

oksijen ısrafı.

yavan ve vasıfsız eleman/yezar.
(bkz: sagopadinleyici/#21893136) bahsi geçen yazarı eleştirdiği şey, ülkeyi mustafa kemal'in değil askerlerimizin kurtardığı.

ancak bu ve bunun gibiler aynı hassasiyeti, istanbul'u kim fethetti sorusuna cevap verirken gösteremezler. o zaman tabii ki fatih sultan mehmet derler. çünkü o zamanlar askerlerimiz karı kız peşinde koşuyordu fatih tek başına fethetmişti.

işinize geldiği gibi çevirdiğiniz kıvrak zekanızı seveyim sizin.

bir adet olmasaymış da olurmuş yazarı.
israil güdümünde ve makarna motivasyonuyla yazdığını düşündüğüm yazar.
kalitesiz bir kalem markası. nick olarak seçenle de çok şeker ikili olmuşlar. ironilerin gücü adına.
(#28893923)

hakaret etmeden duramayan yazar. sonra da nefret söylemi kavramı üzerine konferans verir. bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu derler adama.
(#20038909)allahtan orda değilsin diye düşünülen yazar. yoksa cenabet cenabet direnirdin len. *
rte yi yalamada çığır açmıştır!
(bkz: öyle mükemmel olmak ki tıpkı tayyip olmak/#24788603)
(bkz: muhtar bile olamaz dendi cumhurbaşkanı oldu/#24788559)
(bkz: tayyip erdoğan 21 yüzyılın dahisidir/#24786847)

aferin koçum böyle devam et!
yakında sen de bi danışman olursun!

not: hadi yine iyisin kerata bugün de nick altı aldın!
12000 entry girmiş 2500 başlık açmış ve -600 karmalarda dolaşan alfabeden bile bihaber ve üstelik bana cahil (#24115865) diyen g*tü gereksiz yere kalkık bozuntu, hayır nedeni olsa anlayacağım. hıammmınaaa.
(bkz: mühendislerin boş beleş adamlar olduğu gerçeği) sonrada nik altıma gelmiş böyle yazmış(#20322766) birde falcılık yaptığı görülmekte. hangi üniversiteden mevzun olduğumu falan tahmin etmiş. vay anasını arkadaş.
irlandalıdan dayak yiyen esnaf akrabası yazar. malum zihniyeti bellidir. aman dikkat. sülük gibi yapışır.