sac bakim ve sekillendirme urunleri ureten bir firma. kopuk ve sprayi en iyisidir. bir de taft diye bir jole uretiyorlar.
almanca siyah kafa demek. ben küçük bebe zamanlarımda almanyadayken, sokakta almanlar hep kafamı okşayıp "schwarzkopf, schwarzkopf" diye beni severlermiş. tamam adamların yüzde ikiyüzü sarı da, süs köpeği miyim lan ben, sokak ortasında beni seviyosunuz, benim de bi şahsiyetim var ulan, adamı sinirlendiriyolar.
Henkel Grubunun kişisel bakım ürünleeri ve kozmetik ürünleri grubunda yer alan bir markasıdır.
(bkz: henkel)
schwarzkopf vital colors adı altındaki saç boyaları, türevlerine göre daha kalıcı olan, özellikle saç boyalarında iddialı marka.
kızıl tonları şiddetle tavsiye edilir.
körfez savaşınında da görev almış bir amerikan komutanının soyadı.
saç boya, bakım ürünleri markası. Şu anda eczacıbaşı gurubuna bağlıdır.
(bkz: scheissekopf) *
siyah kafa demektir.
profilden çekilmiştir... önden görmek için tıklayınız... *
görsel
almanlarin sahip oldugu kozmetik şirketidir.
gliss isimli ürünlerinin koruyucu spreyi, yeni yıkanmış ve açılmayan saçlar için yaratılmıştır. krem kullanmaya üşenen ya da kıvırcık/dalgalı saçlı bireylere duyurulur..
(bkz: norman schwarzkopf)
Türkçe anlamı karabaş olan Alman kozmetik markasıdır.
(bkz: karabaş)
arap bebesi.
saç ve saç bakım ürünleri üretimde ihtisas yapmış firmadır.
"ismini skym" denilebilecek karışıklıkta harf yumağı olan, saç ve saçlı mamullerle ilgili bir firmamıydı neydi..

(bkz: sperme benzeyen krem)
sampuan ve sac kreminde ustune daha iyi bir marka tanimam.
faşist almanların türklerle dalga geçmek için kullandığı kelime. tam türkçesi karabaştır.
şampuanları son derece dandik 3 kuruş bile vermeye değmeyen marka.
hiçbir yeri referans almadan tek seferde hatasız yazıp getirebildiğim başlık olmuştur. bu kadar kanımıza işlemiş, cebimize yazık.
Bonacure serisiyle 19 yıllık kepeğime son veren şampuan.
karabaş' ın almancası. Siyah olanı saçlarıma bir nebze olsun canlılık getirmiştir. Saç kremiyle birlikte kullanılması önerilir.
bastian şıvanştayger ile akrabalığının olduğunu düşündüğüm saç bakım şeysi. *