bugün

schwarzkopf'un jole markasi. fena degildir. ama cok kalinti birakir sacta, iki saat yika dur.
mega styling gel isimli, pratik kapaklı olanı güzeldir bunun.
saç spreyleri güzel olan marka.
siyah saç spreyi kuru bir görüntü ve kolay bozulmayan saçlar elde etmenizi sağlıyabilir.seri yerine tane tane sıkılırsa kanımca daha çok verim alınır.*
çeşit çeşit saç köpükleri de olan marka.
5 çeşit saç spreyi üreten firma.ıslak görünüm,sert,ultra sert,mega sert gibi saç spreyi çeşitleri vardır.kullandığım mega sert saç spreyi gayet başarılıdır ki adam uçuracak rüzgarda bile saçlar bozulmaz.
Verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar alacaksınız. Şu saatte(2.41a.m.) hala aynısı gibi.
Önemli not:Valla ticari alakam yok.
nerdeyse 1 ay once aldigim sac spreyini hala kafama sıkmaya nail olamadigim marka.(eski sprey bitmedi amk ben napim.)
Köpük olanını kullananların dikkatli olması gerekir.

Saçlarına iyice yediremedikleri için, Ortalıkta doğum günü pastası gibi beyaz beyaz gezenleri gördüm.
4 numara olan saç spreyini kullanıyorum. gri renkli olanı gayet memnunum diyebilirim. saçı sertleştirmiyor aynı zamanda saç tellerinide ayırmıyor. ayrıca saç gün boyu şeklini koruyor.
saçlarım bir türlü şekil almıyor. köpük, bir sürü şekillendirici denedim. saç spreyine karşı ön yargılıydım, saçta kepek gibi şeyler bırakıyor ve çok sertleştiriyor gibi geliyordu. bir de taft'ı deneyeyim dedim bir bu iyi geldi saçıma anlamadım. çeşitlerinden birkaçını, ihtiyacıma göre kullanıyorum. kepeklenme filan yapmıyor. denemek isteyenler olursa 14-27 mart arası migros’ta 2.si %50 indirimle satılıyor. indirimleri kovalamak lazım abiler ablalar.