bugün

kezban değildir.
dip boyası denen lanet şeyden haberi olan kızdır.
saç- kaş uyumuna önem veren kızdır.
kuaförün azizliğine uğrayarak belki de hiç düşünmediği şeyi yaşayıp çevresinden aldığı olumlu tepkilerle düşüncesi değişebilir.
doğallığını bozmayan kızdır.
Allah beni sarışın yaratmamış niye zorlayayım.
Esmerse tabi ki de düşünmeyecek olan kizdir.
gerçekte olmayan kızdır. esmerinden kumralına, beyaz tenlisine her birinde muhteşem sarışın örnekler verilebiliyorken neden bende de olmasın dememek elde mi? değil. evet.
düşünmemiş direkt yapmıştır.
Kızın Ham maddesidir. Sarışınlık neymiş diyen kızdır. Bana esmerlik daha iyi diyen kızdır esmer seven kızdır.
sarışının adı esmerin tadı sözünü hayat felsefesi olarak benimsemiş kızdır.
Benim hatundur. Hiç kuaför masrafı yok. Manikürünü pedikürünü bile kendi yapar. Bıyık desen zaten yok. Oyyy aşkım benim. Masrafsızım diye sevecem artık.

Tanım: akıllı kızdır bunlar. Tez zamanda bir tane buluna, kıymeti biline.
tikilerden ve aptal sarışınlardan soğumuş kızdır.
esmer olduğu için saçlarını sarıya boyatmak istemeyen kızdır.
sarışınlardan nefret eden kızdır
Elini atsa sarisin kaynayan bir ulkede yasiyordur ve kendisi her gun gore gore sari sac mavi goz kombinasyonundan nefret etmistir. Sarisin olup cogunluktan olmaktansa, esmer kalip farklilik yaratir benden de bir aferin alir.
zaten sarıdır.
Esmerse bundan sonrada hiç düşünmemesi hatta aklından bile geçirmemesi gereken kızdır,doğru yoldadır.Saçlar sarıya boyanınca o simsiyah kaşlarla iğrenç durur.
kendi ile barışık birisidir. sevilesi bir insandir.
sarı rengi sevmeyen kızdır. ama gelin görün ki başına gelebilir. maviye boyatırken önce sarı yaptılar da saçlarımı, maviye boyatmaktan vazgeçecektim *
ben.
illa kız mı olacak?
ya zaten sarışındır, ya perukla çözmüştür yada saçı zaten gözükmüyordur.
doğuştan kızıl saçlıdır ya da sahte sarışın olacağıma sahte kızılşın olurum diyen bir tanecik esmer kızımızdır.
sarışınlardan nefret eden kızdır. itici geliyor bana. doğal olanları ayırıyorum tabi.
saci sari olan kizdir dicem de saci sari olup baska ton sariya boyatani bile gorduk.
evlenilmesi gereken kızdır.

(bkz: hükümet gibi kız)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar