bugün

entry'ler (402)

at the same time

hindi zahra'nın pek naif aşk parçasıdır.

hindi zahra

bir sezen cumhur önal tabiri olan kadife sesli sanatçının vücut bulmuş halidir.

camel black

parasızlıktan düştüğüm sigaradır. zamanında zengin malı camel... hey yavrum hey...

my name is khan

hintlerin ne derece dram filmi yaptıklarının bir kanıtı daha.

beşiktaşlıların bir taraflarının iyice kalkması

mesela nerelerinin kalktığına açıklama getirilmesi gereken iddia.
deminden beri aynada kendimi inceliyorum inceliyorum ama bulamadım dünden daha kalkık herhangi bir yer.

sözlük yazarlarının ingilizce seviyeleri

(bkz: advanced)
"çok iyi anlıyorum da akıcı konuşamıyorum"cular var bir de, evlere şenlik.

84 lü hatun vs 94 li hatun

94 lü kadın gençliğin verdiği heyecanla eteğindeki tüm taşları döker, maharetlerini sergiler. oysa 84 lü kadını keşfetmek için sen uğraşırsın, ne biçim bi' gizem barındırır bilemezsin.

kadıköy ün sırrı

kadıköy'ün sırrı kendine has bir tarzı olmasıdır. buranın havası da, insanı da, sokakları da bambaşkadır. kendine has müziği bile vardır (bkz: kadıköy sound). orası istanbul değil bambaşka bir yerdir sanki.

yağmurlu bir günde okula gitmek

yağmurlu bir gün de işe gitmek veya yağmurlu bir günde bakkala gitmek kadar olağan bir durumdur.
ha benim hayatımda yağmurlu bir günde bir yere gitmek çok anormal diyorsanız ben bilmez.

çıtçıtlı body

değişik bir felsefenin ürünüdür.
içe giyildiği taktirde, oturup kalktığınızda beliniz açılmış mı yok efendim altıma giydiğim atlet sıyrılıp bluzumun altında kabarıklık yapar mı filan gibi düşünceler yaşanmaz. kaygısız bir gün geçirmek olasıdır.
Ancak ve ancak sizi gün içinde kaygılara salmaz kışın belinizi üşütmez olmasının yanında seks hayatınızın da içine sıçabilir. Benden size tavsiye yanınızda mutlaka çıtçıtlı olmayan bir atlet de bulundurun. Zira iş/okul çıkışı ani bir plan yapıp dışarı çıktığınızda, belki sevgilinizle buluştuğunuzda, belki dışarda birini götürebilme durumunuzda filan bu çıtçıtlı zımbırtı feci komik duruma düşürebilir sizi. partnerinizi de... uzun yıllardır sütyenin çeşitli formlarını pratik bir şekilde çıkarabilmek üzerinde ihtisas yapmış olan erkek nesli bu çıtçıtlı body ye gelince mevzu, tıkanıp kalırlar. hayır siz de o tatlışlı anda elinizi oraya atıp çıtçıtları açma girişiminde bulunduğunuzda da garip olur. neticede alın yanınıza bir yedek siz. çıtçıtlı body yi de böyle kışın en soğuk günlerinde filan giyin.

mesaja karşılık sadece gülücük göndermek

kibarca karşıdakini geçiştirmektir.

çağla şikel in göğüsleri

yalnıca Çağla Şikel'i ilgilendirecek vücüt parçasıdır.
Zira meme, erkeğin yemesi için kadında bulunan bir et parçası değildir.

hamile kalan sevgiliyi kürtaja zorlamak

katışıksız mal hareketedir. Öncelikle "hamile kalan" ifadesini kullanıyorsan o kadından elini ayağını çekeceksin, karnındaki çocuk seni bağlamayacak. Sanki kadın kendi kendine sihirli değnekle hamile kaldı. Hamile bırakıyorsan da öküzün evladı, o dakikadan sonra seçimi kadına bırakıp susacaksın.

ırkçılar için sağ frame açılsın

gerçekleştiği taktirde; karşılıklı atılan taşlar, tükürükler ve sallanan sopalar sebebiyle ortada yer alan entryleri okumakta bizi hayli zorlayacak durum.

erimeyen kardan adam

derler ki dağların zirvelerinde yaşar.

şebnem ferah şişirilmiş bir kezbandır

şişirilmiş olduğu doğrudur da kezbanlığı yanlış olmuş be ya.

haylaz

böyle afacan, muzur gibi bi'şiy.

günü en iyi aldatan şarkı

http://www.youtube.com/watch?v=dr9eHv6qamY

sözlük yazarlarının instagram hesapları

http://instagram.com/asitlipuding

saçını sarı yapmayı bir kez bile düşünmemiş kız

kuaförün azizliğine uğrayarak belki de hiç düşünmediği şeyi yaşayıp çevresinden aldığı olumlu tepkilerle düşüncesi değişebilir.