bugün

boyu kısaysa, saçlar düz ve ayni hizzada kesilmişse net kezodur. taşıyabilmek önemli tabi. merak edenler için sıcmakta zor olmuyor duz mantik arkadaş. aldin mi sol tarafina, omzunun önüne sıvarsın bile.
eskidendi.. çok eskiden..

güzelim saçlarıma kıymadan önceydi.. uzundu, kızıldı.. o günlere dair yalnızca tek bir fotoğrafım kaldı, tek. saçlarıma hüzünledikçe açıp ona bakıyorum aq.
Sütyen askılarının pisliğiyle uğraşmaktan iki tel saçı uzatmaktan aciz fesat karıları kıskançlıktan geberten kızlardır; Donunu değiştirmekten aciz herifçolar da cabasıdır, bak bak bak, sıçmalı meraka bak!
O kıskançlık ki bunları eksi butonuna yapıştırmış, sütyenlerini yıkayacak vakit bulamayınca don değiştirmekten acizlerle de sevişemeyecek hale getirmiştir.

Bi toplaşın da sevişin ula.
Eğer bakımlıysa hoş durabilecek olan kızdır. Ama artık uzun saç modası geçti ve pek de modern bir görüntü oluşturmuyor. Tavsiyem kesin o saçları.
görsel

Hehehe, bunu yapmasam ölürdüm.
Rüzgarlı havalarda saçlarını izlemeye doyamadığım kızlardır.
Saçlar dümdüz ise...

Bana bir şeyler oluyor ya.
Kimisi köylü güzeli der bu tiplere kimisi de bu tipler gibi olmak için kafasını postiş cennetine çevirir. Zevk meselesidir. Tartışılmaz. Söyleyeceklerim bu kadar.
aklımı başımdan alan kızlardır.

derin bir of çektirirler.
heyt be. tek dileğim..
siz bel demişsiniz ama doğrusu götüne kadar uzayan kızdır.ayıptır yahu bu kızların niyeti iyi değildir benden size söylemesi mümin kardeşlerim.ahlaksız insanlardan uzak durunuz.
nedense bana itici gelen kızlardır. kısa saçlı kızlar her zaman çok tatlı oluyorlar bence
Eğer bakımlı ise güzel görünebilir.Kızlar lütfen sırf uzun olsun diye yarısından aşağısı kırık dolu saçlarla dolaşmayın.Size sahip sesleniyorum .
Uclari duz kesildiyse ve platin sarisi ise harikadir.
saçlarına bakımını günü gününe yapan, düz saça sahip (genellikle), bir sürü saç kremi ve şampuana sahip aynı zamanda kalın toka koleksiyonuna sahip kız türüdür.
Bende varken umursamadığım saçımı kestirip elden gidince özendiğim kızlardır. Yani bakımlı olduğu sürece.
belin biraz üstünde daha ideal sanki.
bel hizasi ve daha alti cok varos duruyor.
bugün dumlupınar üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesinde karşılaştığım kızdır ne beli dizlerine kadardı ve hastası oldum evet takdir edilmesi lazım olan kızlardır.
Saclarimla hiç o kadar uzun olmadı. Sanırım hiç olamayacaktı.

Kıvırcık ayrı güzel duran saclardir.
Boyları genellikle kısa olur.
kivircik ise zor olan sac boyudur. ben ve benim gibilere bol sabirlar.
kezodur. benimdir.
Sozlukteki bayan yazarlari ifsalamanin bir baska yolunu bulan yazarimiza kucak dolusu sevgiler .
esmer ve hatları biraz bellıyse severim kendısını eger sozlukte oyle biri yada birilerı varsa mesaj atsın goruşelım.
O saçları aniden aldığım kararla küt kestirmiştim. Pişman oldum mu evet yine olsa yapar mıydım evet. Ama yapmadım. 2. Kez uzattığım saçları küt kestirmeye kıyamadım. Bu da böyle bir anımdır teşekkürler.