bugün

uzun boylu ise muhteşem, kısa boylu ise aşırı itici kızlardır. kuaförler bu tip saçlara 3000 tl ile 6000 tl arası bir fiyat biçebilir.
yapmayın edalı işveli köylü güzeline dönüyorsunuz.
Cidden köylü güzeli gibi oluyorlar.
Bide o saçlara bakmayıp, uçları çatal çatal gezenler var ama hava bin beş yüz. Allah ıslah etsin sizi bişey demiyorum ve iğreniyorum görünce.
çok güzel diye dilden dile dolaşan kızlardır.
Köylü güzeli gibi oluyorsunuz ama iyi oluyorsunuz.
22 yasindan sonra yapmayin bence.
go kart geliyor aklıma direk. O kızcağız.

Uzatmayın o saçları o kadar.
Protein kaybıdır ama güzel oluyor tabi.
kız değil, melek.
bakimli ise guzel fakat yipranmis ve cok boyali ise ititcidir.
beyaz tende kumral olup da düz ise güzeldir.
Cok cok uzunsa iticidir. Ama duz kumral normal uzunluktaysa, ele dolanasi..
sarı ve düz olacak ama.
yapmayın arkadaşlar, kızlar, kızlarımız.
erkeklerin o saçlara dair merak ettiği çok ilginç şeyler var, buraya yazmak istemiyorum.
bizzat benimdir. kuaförümün her seferinde eee ne zaman satıyon bana saçını demesine rağmen değil satmak, uçlarından aldırmaya bile kıyamamaktayım...

edit : bir zamanlar uçlarından aldırmaya kıyamadığım saçlarım şimdi en fazla omuzlarımda...
Küçükken annesinin ya bitlenirse korkusundan dolayı her seferinde saçı kısa kestirilip bunun travmasını yaşamış bir kız olabilir. Geçen yılların acısını çıkarmak istercesine çılgınlar gibisaç uzatıyor olabilir. Evet tabiki de ben.
O saçlardan bir adette bende vardır. Ancak bakımı çok zordur. Onun taranma işlemi vardır bir de. Baştan sona kadar adeta yıllar geçer. Kısa saçı özlemedim değil ama uzun saç efsanedir.
rapunzeldir temsili. helal olsundur.
imrenilmesinin sebebini anlamadığım kızlardır. Uzatmaktan kolayı mı var , kırıkları aldırıyosun ayda bir tamam işte uzuyor. (bkz: swh)
benim bu. çok kullanışlı, şekilden şekle sokuyorum. kadında küt saç severim aslında ama yıllaca hep kısa kullandığım için daha hevesimi alamadım uzun saçtan. evet, herkes saçlarımı çok beğeniyor övüyor fakat şu sıcakta işkence yemin ederim. koluna dolanır, yapışır. bazen cinnet geçirecek duruma geliyorum.
Saçına sakız yapıştıran insafsıza inat buz kullanarak sakızı çıkarabilecek kızdır.
Bi ay öncesine kadar bende bu kızlardan biriydim fakat gerek bakımı gerekse kullanımı zor olduğundan omuzlara indirdim o saçı sanirin daha havalı ve güzel duruyor.
Açılın o benim.
benimdir. Uzun saç seven erkekler eqlesin.
Diğer kızlar tarafından imrenilmesi gereken kızlardır.