bugün

kadınların nefret ettigi erkek türüdür. kadınların düzeyli, düzenli ilişki ve anlayışlı romantik erkek gibi bütün degerlerini alt üst etmiş ve dişi bir düşman kazanmış erkektir.
içmeyi bilmeyen erkektir.
bindiği dalı kesen kişidir.her anlamda.
(bkz: o da erkekse ben transeksüelim)
edit: yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için: ben bayanım *
sevişecek çok kız arkadaşı olan erkektir. * *
(bkz: kovmadık ama kibarca gitmesi gerektiğini söyledik)
(bkz: fight club)
(bkz: tyler durden)
(bkz: marla singer)
(bkz: salak et parçası)
çok votka içmiş erkektir.
geçici olarak temyiz kudretini kaybetmiş insandır.yaptıkları için hukuki olarak sorumlu değildir. ama haksız fiilden sorumluluk istisnaları vardır

(bkz: anlayan anladı)
muhtemelen pazarlık sabah yapılmıştır ve küçük bir anlaşmazlık çıkmıştır.

-hadi 200$ pamuk eller cebe.
+ne 200'ü 100 demedik mi?
-sarhoştun hatırlamıyosun uğraştırma beni.
+eeeeh senle mi uğraşacam, al şu 150'yi sg.
aşk adamıdır. sevmedigi birisiyle ancak sarhoşken -bilinç dışı- beraber olabilen, sarhoş olmadığı zamanlarda -aşık olmadığı insanla- bırakın sevişmeyi bir dakika bile geçirmeye tahammül edemeyen erkektir.
felegin çemberinden geçerken kalıcı yaralar almış olma ihtimali yüksektir..
(bkz: hödük)
çok ayıp eden erkektir. eğer hatun ayık kafa ile çekilemeyecek türdense, en münasibi beş çayından sonra kovmaktır.
seviştiği kıza aşık olmadığını fark eden erkekdir, asil duyguların insanıdır.
kendi kovulmadan önce kızı kovan erkektir.
tamamen kızın suçu, kızın gece sarhoş bir erkekle yattıktan sonra sabah o kalkmadan kendisinin gitmesi gerektiğini bilmesi gerekir.
(bkz: bulup da bunamak)
körkütük sarhoş ve öküz olduğu halde onunla sevişecek birisini bulduğuna şükretmeyecek kadar haddini bilmez erkektir.
abazan kalmayacak erkektir. kusura bakmayın bacılar, dost acı söyler.
(bkz: kadın dostu)
Sarhoş kız'ı kötü emellerine alet ederken belki kendisinin de kafası pek iyi değildi. Pişman olmuştur. Kendinden utanmıştır. Bu kadar çirkin bi kızla ne işim var demiştir.
(bkz: performans şüphesini öküzlükle gidermeye çalışmak)
sabah saat 9 itibariyle annesinin * geleceğini öğrenen ve apar topar kalkıp kızı evden kovan, evi süpürüp eşyaları toplayan ve hatta varsa bulaşık da yıkayan kişidir.
(bkz: tamam yaptım ama bi sor niye yaptım)
günü birlik ilişkiler yaşamak isteyen erkeklerin yaptığı uygulamadır. sevişirler ve kovarlar.
(bkz: yeterince viskiden sonra tüm kızlar güzeldir)
sarhoşken dünyayı boktan gördüğünü anlamış kişi.