bugün

çekemiyorum. "he güzelim, haklısın gülüm, doğrusun balım" dedikçe de sapıtıyor arkadaş, ne bitmez çileymiş lan!
kusma ihtimali çok yüksektir.
vermeye hazırdır.
hiç çekilmez.
tarafından kafa ütülemeye maruz kaldığında içinden kendi kendine 'ben yandım eller yanmasın' türküsünü söylemene sebep olan kişi olur kendisi bence.
trip atan kız kadar itici olmayan kızdır.
çekilemeyen kızdır. öyle ki kız her durumda bir nebze çekilebilse de, bu durumda insanı içkiden, dünyadan soğutur. en kötüsü kendisinden soğutur. yaşasın kafasını doya doya, sonrası için hayal kırıklığı bekler kendisini.
şişe çevirmece oynanır. odanıza kusabilir.
çeşitli tehlikeler ile yüzleşmeye hazır olması gereken kızdır. vahşi orman tehlikeliliği arz eden bu hayatta yavru bir ceylan kadar savunmasız kalmıştır. aslında bütün derdi bir ortama girip o ortamda kendi ispat ederek popüler olmaktır. hani şu gençken izlediğimiz çılgın bediş gibi. orta sınıf küçük burjuva kızının zengin bir erkek üzerinden sınıf atlama çabasının acı bir sonucudur bu aslında. zengin üst sınıf burjuva erkeği ise bu fırsatı asla kaçırmaz ve babasının sömürdüğü işçi emeği misali kızın bekaretini sömürmeye hazırdır.
iğrençtir. kendisine olan saygıyı yoketmiş kızdır. bu haldeki bir kıza en fazla ne kadar saygı duyulabilir ki hem?

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
iğrençtir, içmeyi bilmiyorsa hakikatten içmesin dedirten kızdır.
kusar kusar, bağırır durur, ver telefonu mesaj atacağım diye ona sızlanır, yakın arkadaşı sizseniz yanında dam görevi görüp bir taraflarını toplamak zorunda kalırsınız, 1 yapar 2 yapar 3. de artık yakın arkadaşlıktan çıkarırsınız.
uğraşılmazdır.
Beceriksiz erkekler icin ucuz lokmalardir. Sarhos erkeklerden pek farki yoktur. Ikisinin de agizi les gibi kokar.
hic sevmem, haz etmem, tasvip etmem.
cok ugrastiriyor be.
'yaramiyorsa icmeyin kardesim' gibi arkadas vari yakinmalar sikca duyulur.
yakın arkadaş olmadıktan sonra kim olduğunun bir önemi yoktur.
Kusmasın yeter, kim olduğu artık hiç önemli değildir. Kusmasın.
eğer size memleket nere kardeşim diyen bir kızsa el kızartmaca ayağına elini tutmaya çalışmayın sonra kız eve gelince üzülüyor. (evet üzgünüm)
ayrıca hareketlerinin farkında olan ama kontrol edemeyen madur kızımızdır koruyalım kollayalım.
Eğer benim arkadaşlarım gibi bi kızsa en yakın arkadaşını sevdiği çocuk sanıp öpmeye çalışır. Sonra da katy perry'nin i kissed a girl şarkısını bağıra bağıra söylemeye başlar.
çekilmezdir. çocuklaşır, agzı yüzü büzüşür. son evrede sızmadan önce azgınlaşmaya başlar. ağzı bozulur, hareketleri değişir. sevişme isteği hızla artar ki benim gibi sarhoş kızla yapamamak gibi bir fobisiniz varsa işkencedir. kendinizi gay gibi hissedersiniz. sonra sızar kalır.
içmeyi bilmediğinden bir daha ortama alınmayacaktır.
yardım, taşıma ayağına nelere nelere maruz kalabilecek, dikkatli olması gereken, aklı o an kim bilir nerelerde olacak olan kızdır. namusunu bilmem ama dinsiz olduğu bellidir.
görsel
Alkollü olan kızdır.