bugün

çirkin erkeklere söylenir. evet onlara kız yoktur. göbekli , gözlüklü ,sözlük başında karı kovalarken öleceklerdir.
pekte işe yaramayan teselli etme sözüdür.
varsa benim haberim yok amk.
- yok amunuyüm işte yokkk .
görsel
ilk kim söyledi bilinmez ama galiba sarayda haremde falan söylenmiştir.

-abi sadrazamın kızı beni terk etti çok sevmiştim be ben onu

+oğlum başlatma sadrazamına kralına nerdeyiz biz bi bak

-nerdeyiz nereye getirdin beni lan piç

+lan kes bi bak etrafına harem la bura harem

-hmm sadrazamin kizi burda midir ki

+oglum başlıcam sadrazamin kizina sana kiz mi yok ya cık cık cık
Belki vardır ama onun gibisi yoktur. Herşeyiyle o senin için mükemmeldir. Gülüşüyle konuşmasıyla sarılmasıyla onun gibisi bulunmazdır. Ama bunu da en çok kaybedince anlıyorsun en çokda.

Derdini anlatıyorsun arkadaşlarına sana kızmı yok diyor. Olup olmaması önemli mi değil. Mesela ben onunla birlikteyken hergün daha bi ayrı seviyordum her gün bi kez daha aşık oluyordum ona. Ama şimdi sadece uzaktan bakıp kafanda milyonlarca şey geçiriyosun.
gelmiş geçmiş en büyük yalanlardan biri olan sözdür. Hayır sanki programlanmış gibi herkes de bunu söylüyor. Sana kız mı yokmuş da, o kaybetmiş de filan.

iyi hoş da bu sözler mutluluk getirmiyor ki amk?

Sana kız mı yok? Valla yok.
+ sana kız mı yok?
- var mı?
+ yok tabi mk. git kumda oyna.
evet yok.
Bana kizmi yok. Elimi sallasam 50cc
" buralar eskiden kızlıktı " yı akıllara getirendir.
insana tatlı gelen bir yalandır.
görsel
erkeklerin teselli cümlesi.
Züğürt tesellisi.
evet evet yok. kesin yok. vallaha yok.
tabi be oğlum, yürü be, kız mı yok.
(bkz: yok)
-Sana kız mi yok
-var mi!!!
-yok.
genelde ona gerçekten kız olmayan erkeklere söylenen teselli cümlesidir. yersen.*
Züğürt tesellisi gibi bir şeydir.
Ayrilik sonrasi motive edici söz.

Sana kiz / erkek mi yok.
Yalan kim ne dediyse ne duyduysan yalan !
Bu da olmadı diye düşünüp, uzaklara dalarken gözlerin; çok şey mi istiyoruz arkadaş, neresinden tutsak elimizde kalıyor, baskaları diye birileri turediginden beri şans onlardan yana, bize yine hüsran bize yine ofsayt...beynimin içi bile birini bulmuş bigisirken, ulan şu siteler de olmasa naneyi yedik diye kendi kendine hayıflanıp, biraz buruk, biraz sitemli bi tavırla hayatı sorgularken, tam da o anda arkadan enseye bi tokat ilişiverir. Der ki; boşver, (bkz: sana kız mı yok)