bugün

zenfone 5 s3'den daha iyidir.
cyanogenmod 11 dışında hangi stabil ve tatmin edici romlar uygundur diye merak ettiğim telefon.
Bence s3 vardı,pek memnun değildim ama htc yi tanıdıktan sonra s3 mü özledim amk...
ayfon kilır diye millete kakaladılar bu telefonu. ekranı kırık olmayanına denk gelmedim. zaten telefondan anlasa ne samsung ne s3 alır. zaten hepsinin ekranında uçuşan tüy var. sms sonu da ıslık. onu bile değiştirmeyi beceremiyolar.
Ta ilk çıktığında almıştım. Hala kullanıyorum. Değiştiricem de ne alıyım bilmediğim için duruyor mübarek.
canavar gibi telefondur. bir süre sonra hatta aslında acilen root atarak custom rom olaylarına girilmelidir. ondan sonra gayet kullanışlı bir telefondur.
sol framede görünce öldüğünü düşündüğüm telefondur.
kaderinde ekranının kırılması olan telefon.
çoğu kullanıcının telefonun şeklinden muzdarip olduğu modeldir. zamanında bu modeli alanlara ismini hatırlayamadığım ünlü bir rapçi nin orjinal albümü hediye edilmişti. yaygın olan iki tane sorunu vardır ;
1-mikrofona toz kaçması: mikrofon deliğine toz girmesi sonucu sesin alınamaması sorunudur. sorun herhangi bir toplu iğnenin toplu kısmını birkaç kez mikrofon deliğine sokarak halledilebilir.
2-ekran kablosunun çıkması: yere düşme vb. darbelerde ekran kablosu kolayca çıkabilir. sonuç olarak telefon çalışır ancak görüntü gelmez, ekran siyah hali ile kalır. çözümü için telefonu açmak gerekir. (tecrübesiz kişilere önerilmez, bunun yerine servise vermeleri daha uygundur.) telefonun içini açtıktan sonra birbirine benzeyen iki kablo görülecektir. bunları birleştirmek yeterli olabilir.
ayrıca 2.-3. senesinden sonra nadiren donarak bataryasını çıkarmanıza sebep olabilir.
Hala kullandığım telefon.sabah yedide şarzda çektim normal kullandın baya internete falan da girdin şu an şarzı yüzde 53. Tebrik etmej lazın samsungu.3 sene önceki bi model için süper bi performans.
herkesin hakkında ana avrat sövüp, 3 yıldır hiç sorun çıkarmayan jarjı daha önce kullandığım iphone'lardan kat kat üstün, iphone'un aksine onlarca uygulamayı 1 kuruş para vermeden kullanıp, üstüne geniş ekranın nimetlerinden faydalandığım telefonları üreten firma.
daha da iphone kullanmam
Allah'ını seven bunun sim kart takın uyarısına çözüm söylesin akşam başka bir hat taktım sonra kendi hattımı taktım telefon görmüyor sonra diğer hattı da görmüyor ne bicim bir bok oldu anlamadım çok kızgınım.
Birazdan kurtulacagım 3 senelik telefonum.
Hmm, acaba hangi tarafa doğru fırlatsam!
Sağlam bir sopa var ise beyzbol oynuyormuş gibi gelişine vur.
Çok güzel oluyor.
Çok güzel ve kullanışlıdır.. hiç arıza vs.. durumlariyla karsilasmadim kaç senedir.. kullanma var kullanamama var ne de olsa aradaki fark.
çıkalı 10 sene olmuş, hala 'anla şunu artık samsung yeeaaa'.

beyninizi pazarda mı bıraktınız, anlamıyorum ki.
lcd ekran fiyatları bir türlü ucuzlamayan telefon modeli. ilk çıktığı günden beri 250-300 tl civarlarının altına düşmüyor. telefonun kendisi zaten 500 tl civarı.
Cm olmadan s2'den bile ağır çalışan telefon. Bayağı ısınır da. Zamanının efsanesi. Ancak TouchWizz li s3 ile apple iPhone 5 arasında şu tarihte karşılaştırma bile mümkün değil ha tabi cm olursa 5s kadar seri çalışır telefon.
şarjı 6 saat bile gitmeyen insanı yedek batarya taşımaya sevk eden şarj yeri çabucak bozulan ve insanı deli edecek biçimde yavaş bir telefondur.Ben aldım siz almayın çok pişman olursunuz.
kendi müşterisine sahip çıkmayan bir firma. ayfoncu arkadaşlara sekiz yüz kere güncelleme geldiği halde kendisi tenezzül edip eski cihazlara güncelleme göndermez.
düşmeye, çarpmaya ve vurmaya karşı dayanıklı telefondur. evet.

bu gün sert beton zemine yaklaşık 1 70 m mesafeden düştü. gene de bana mısın demedi. evet.
3 yıldır kullandığım ve bilfiil memnun olduğum telefon modelim. beni tek üzen nokta periscope uygulamasının bu modelde neden desteklenmediğidir.
eğer orijinal şarj aletiyle şarj edilmezse bataryası ölüyor. şarjı 1 gün giden orta segment bir telefon.
samsungun s3 miniyle beraber yaptığı en efsane telefondur.
boktan telefon. pil şişmesi sorunu var. bunu alanın aq. kesinlikle.