bugün

hatırladım da ilk telefonumdu...
Kankamın hâlâ kullandığı telefon. Arama yapmak ve basit uygulamalar dışında pek iş görmüyor artık ama çok kurculanmayacaksa hâlâ kullanılabiliyor.
çıktığı zaman diliminde adeta bir devrim etkisi yaratmistir. Buyuk ekranli telefon kavraminin ilk orneklerindendir. 6 7 sene once elinizde s3 varsa aman aman ne telefon denirdi.
Miniğini ben de kullanmıştım ama büyüğü hep içimde bir ukde olarak kaldı.
mini olanında evde şu anda 4 tane var. belki de samsung'un üretmiş olduğu en sağlam en dayanıklı telefon. 50 liraya bulursunuz piyasada askere giderken götürmelik.
bir zamanlar memnuniyetle kullandığım telefondur. harika telefon kapları vardı döneminde, modelin yaygınlığından olsa gerek.
telefonum bozulunca çıkış tarihinden 2 yıl sonra minisini kullandığım telefon. hâlen canavar gibi çalışıyor.
s serisinin en başarılı telefonu.

note serisininki de note3'tür.
Samsung'un gerek satışlarındaki başarısıyla gerek iPhone ürünlerine attığı özellik farkıyla müthiş çıkış yaptığı ve bu zamana kadar ki en çok satış yapan telefonudur.
ilk çıktığı hafta almıştım yurt dışından, şimdi dolapta emekliliğin keyfini çıkarıyor.
mobil verisi çok şarj harcıyor.
telefon çok yavaş doluyor, şarjdayken kullanınca şarjı eksi eksiliyor. 2g de kullanınca fayda etmiyor. tasarruf uygulamaları bi boka yaramıyor.kafayı yicem amk.
2012 yılının en çok satan telefonu.
70 milyon adet satmıştır.
satış rakamı 60 milyon olan cep telefonu.
boktan telefon. pil şişmesi sorunu var. bunu alanın aq. kesinlikle.
samsungun s3 miniyle beraber yaptığı en efsane telefondur.
eğer orijinal şarj aletiyle şarj edilmezse bataryası ölüyor. şarjı 1 gün giden orta segment bir telefon.
3 yıldır kullandığım ve bilfiil memnun olduğum telefon modelim. beni tek üzen nokta periscope uygulamasının bu modelde neden desteklenmediğidir.
düşmeye, çarpmaya ve vurmaya karşı dayanıklı telefondur. evet.

bu gün sert beton zemine yaklaşık 1 70 m mesafeden düştü. gene de bana mısın demedi. evet.
kendi müşterisine sahip çıkmayan bir firma. ayfoncu arkadaşlara sekiz yüz kere güncelleme geldiği halde kendisi tenezzül edip eski cihazlara güncelleme göndermez.
şarjı 6 saat bile gitmeyen insanı yedek batarya taşımaya sevk eden şarj yeri çabucak bozulan ve insanı deli edecek biçimde yavaş bir telefondur.Ben aldım siz almayın çok pişman olursunuz.
Cm olmadan s2'den bile ağır çalışan telefon. Bayağı ısınır da. Zamanının efsanesi. Ancak TouchWizz li s3 ile apple iPhone 5 arasında şu tarihte karşılaştırma bile mümkün değil ha tabi cm olursa 5s kadar seri çalışır telefon.
lcd ekran fiyatları bir türlü ucuzlamayan telefon modeli. ilk çıktığı günden beri 250-300 tl civarlarının altına düşmüyor. telefonun kendisi zaten 500 tl civarı.
çıkalı 10 sene olmuş, hala 'anla şunu artık samsung yeeaaa'.

beyninizi pazarda mı bıraktınız, anlamıyorum ki.
Çok güzel ve kullanışlıdır.. hiç arıza vs.. durumlariyla karsilasmadim kaç senedir.. kullanma var kullanamama var ne de olsa aradaki fark.
Sağlam bir sopa var ise beyzbol oynuyormuş gibi gelişine vur.
Çok güzel oluyor.
Birazdan kurtulacagım 3 senelik telefonum.
Hmm, acaba hangi tarafa doğru fırlatsam!