bugün

odundan da insan olduğunun belirtisidir.
(bkz: sabri nin ufuk un sırtına çıkması)
http://galeri.uludagsozluk.com/r/101503/
sekiz yıldır galatasaray forması giymesine rağmen hala inatla şut, orta, pas nedir öğrenememiş sağ bek.
Her konuda, her ortamda bu adam hakkında espri yapmak gelenek oldu artık. Yeter amına koyum oto boka sabri sarıoğlu. Ülkede milyon tane sikik oyuncu varken, bu adamla bu kadar dalga geçilmesi gerizekalılığın daniskası. Belki de çalışkanlığını ve hırsını bazıları çekemiyodur.hayranım bu adamın sabrına.
TT arena'da ilk golu atsin istedigim...
futbolcu olma konusunda bir hayli ısrarlı bizim çocuk. geçen türkiye hollanda hazırlık maçında 4-5 kişiyi bir anda çalımladı şok oldum. halen gerçek olduğuna inanmıyorum çünkü hiç bir yerde tekrarı yok o görüntünün.
harbi bu türklerden adam olmaz yahu. ulan sabri madem kötü sabriden iyi futbolcu göster bana? şımarık kocagötlü ardanın kaptanlığına layıksıız. dam olan klüp o kolluğu sabriye verirdi. benim için gerçek galatasaraylı biri vara oda sabridir.

ayrıca bugünki sivas maçında döktürmüştür. golün yaratıcısıda kendisidir.
samsun çarşamba doğumludur, dolayısıyla hemşeri oluyoruz kendisi ile. sırt numarası da 55, sever samsun'u hergele. o sebepten galiba bende hep sevmişimdir kendisini. kızamıyorum da. atsan atılmaz, satsan satılmaz bu sabri. sempatikte böyle ufak tefek. bitmek bilmeyen bir enerji var adamda. yanlış oynamış, doğru oynamış farketmiyor hep koşuyor. şaka bir yana galatasaray'ın bir parçası benim gözümde. onsuz galatasaray biraz eksik gibi sanki. hem takımın basına geçen tüm hocalar bu adamı ilk 11de oynattılar, oynatıyorlar. bir bildikleri vardır herhalde.
bugün arena'ya layık olan tek futbolcunun kendisi olduğunu ispatlamış olan, usta sağ ayak. şutu bir öküzü bile devirecek güçtedir.
bir ayakkabı bağcığı ile neler yapılabileceğini sabri'den izliyoruz.

http://www.facebook.com/v...456700642494&comments
msn adresinin hotmail@sabrisarioglu.com olduğu tahmin edilen futbolcu.
(bkz: sabri nin müthiş geri pası)
üstüne giderek eğlenmeye çalışanların gerizekalı olduğunu düşündüğüm futbolcu.
daha önce biri yaptı mı bilmiyorum ama

(bkz: ) sabri sarıoğlu
* *
görüp görebileceğiniz en yetenekli oyuncular biridir.
(bkz: kimse bana inanmıyor)
futbol zekası kısıtlıdır doğru. ve bir batuhan karadenizin yüzde onikibuçuğu kadar da ukela, bi quaresma gibi havalı olmadığı için de genelde hakkında espriler havada uçuşur dalga konusudur ki ben de galatasaraylı olarak yaparım bunu zaman zaman. ama asla hakkı yenmemesi gereken bir konu var ki gerçek bir emekçidir sabri. yeteneği futbol zekası kısıtlı olabilir ama asla koşmaktan çabalamaktan geri durmaz. milyon dolarlık ruhsuzlar sahada yürürken o koşar çabalar. işte bu yüzden o kutsal formayı hakederek giyen bir futbolcudur sabri sarıoğlu.
tribündeki çocukları maç sırasında unutmayıp, sevindiren futbolcu. bazen tribün dışındakileri de sevindiriyor gerçi. galatasaray'ın 100 metrede atlet olarak da kullanmayı düşündüğü, temiz kalpli futbolcu arkadaşımız.
hakkındaki espirileri duydukça daha bi sempatik geliyor insana. büyük yetenek diyemem belki ama iyi mücadele eder diyebilirim.

ne yapayım profesyonelim diyen ruhsuzları, bize hırslı oyuncu gerek. oda sabride var.
topa vurur vurmaz ellerini başına goturme tiki olan tek futbolcu.
galatasaraylı futbolcu(!) sabah, defne joy fosterın vefat haberinden sonra uyuya kaldığımda, kendisini(sabri sarıoğlu) rüyamda gördüm. rüyamdaki haberlerde, "defneden sonra sabri sarıoğlu da vefat etti" tarzı şeyler vardı. ne alaka bilmiyorum. allah gecinden versin.
26 Temmuz 1984; Çarşamba, Samsun da modern futbola aykırı doğan insandı.
Şahan'ın en iyi anlattığı futbolcudur.
ileride adına ea sports ve konami firmalarının özel oyunlar çıkartacağı adamdır, ya da matrak futbol serisine yeniden hayat verebilecek tek adamdır...

düşünsenize;

(bkz: sabri challange mod)*
ayakkabısının ipiyle kale ağlarını onarıp farkını yine gösteren gs li futbolcu.

(bkz: sabri sarıoğlu modern futbola tepki olarak doğdu)
Her ne kadar geyik konusu olsada hakında alaycı konuşmalar ve resimler yayınlansada Türkiye'min en iyi sağ kanat oyuncusudur. 4 kaplan 13 beygir ve 1 Voltran gücündedir. Takımı ateşleyebilecek kadar hırslı olması süratli olması isabetli olmasada sert vurması vazgeçilmez yapar.Sabri candır .Helal olsundur...
35 m den gol atıp beni ağlatabilitesi yüksek insan