bugün

entry'ler (225)

goodboy

seçtiği ibretlik nicki ve hayata dair ince tespitleriyle beni oldukça etkileyen, fullrealist akıma mensup, sıradan yazar.

fethullah gülen hoca efendinin vaazları

insanı oldukça farklı yerlere götüren, tarifsiz kayıtlardır.

yavuz sultan selim

küpesi, gezileri ile oldukça marjinal olan, dönemin ünlü şairi.

sözlük yazarlarının saç renkleri

lila

hata:
entry nerde?

dünya nın gelmiş geçmiş en doğru sözü

(bkz: ne yapsak kafamiza mi siksak)

fenerbahçe taraftarı

tadım çekirdeğim, büfeden aldığım çayımla maçı içlerinde izlemekten zevk aldığım topluluk. ıslıkları kocaeli'den duyulabilir.

sabri sarıoğlu

bugün arena'ya layık olan tek futbolcunun kendisi olduğunu ispatlamış olan, usta sağ ayak. şutu bir öküzü bile devirecek güçtedir.

bjk nin kadrosu lig tarihinin en güçlü kadrosudur

yeni malatyaspor'un kadrosunu görmezden gelenlerin önermesidir.

başkentteki inanılmaz bok kokusu

büyük başkan melih gökçek beyefendinin halledeceği bir sorun. ona twitterdan bunu belirtmek yeterlidir.

saldır cimbom okey let s go oley

her zamanki gibi guti ve terör timi kazandı, bunu söyleyenlerle oynanan maçı.

iett otobüslerinde şöför tarifesi

edebiyatı bırakıp benim bu mesleği düşünmeme neden olan tarife. her yolcuda 25 kuruş kar, 100 yolcuda; 25.00 ytl ediyor. 25 ytl günlük kazanç, aylık 750 tl yapıyor. günlük 1 paket sigara param, çay param, yiyecek param bedavaya geliyor böylece. ha unutmadan bir de maaşım var. offf en kral meslek bu. altımda da mercedes otobüs. krall!!

dördüzlere verilebilecek isimler

megadeth, metallica, anthrax ve tabiki de slayer.

ac milan

her yıl büyük inter karşısında ezilmeye mahkum, telekız hastası başbakanın zayıf takımı. türkiye şubesi için; (bkz: fenerbahçe)

milliyetçi hareket partisi

sandığa gömülüp yerini büyük lider, command & conquer osman generalime bırakacak olan, sıradan oluşum.

ne yapsak kafamiza mi siksak

haksız bir şekilde çaylaklığa düşürülerek, sözlüğün birkaç gündür, onun doğru ve tarafsız entrylerinden mahrum kalmasına neden olunan usta yazar.

adnan sezgin le kız istemeye gitmek

alınacak kız kesinlikle yerli olur.

altı mankenin olduğu evde yatıya kalan erkek

genellikle başıma gelen durum. fakat manken kızların yerine, gardaşyan tarzı etli butlu hatunları tercih ettiğim için, çok istemelerine rağmen bir hadise gerçekleşmez kaldığım gecelerde.

basina kapali antreman

yazılarında recaizade mahmut ekrem gibi realist, kalemi-klavyesi sivri bir yazar. ilgiyle takip ediyorum.

galatasaray ı bırakanların ibb ye geçmesi

gayet doğru bir tercihte bulunacaklarını söylemek yanlış olmaz. olimpiyat stadı'nda nice şampiyonluklara koşmak için elele.

efes pilsen

kıllı, beyaz atletli adamların zengin ettiği, vasat bira şirketi.