bugün

akşam mutlu yatmış olan insadır.
sırrı merak edilen insandır.

(bkz: mutfakta biri mi var)
sabah mutlu uyanan insan evladı yoktur,
kendisine tatil olup da, kardeşi kuzeni sevgilisi vs erken kalkıp hazırlanırken uyanmak,
ona acıyan gözlerle kıpırdamadan bakmak,
15 dak sonra yorgana sarılıp tekrar uyuyacak olmak,
işte mutluluk budur
hep gıptayla baktığım insandır. sabahları öyle bakmam ama sabahları neşeli insan sevmem akşam üzeri öyle bakarım. bir bakış atarım şöyle bir. neyse bakmam ya vazgeçtim.*
bir önceki gece sex yapmış kişidir.
Muhtemelen uykusunu almış ve güneşli, çiçekli, böcekli bir güne uyanmış bir insan olabilir.Ve büyük bir olasılıkla bütün bir günü mutlu, huzurlu geçirecek insan demektir.
solundan uyanan insandir.
mutfaktan gelen kokularla uyanmış insandır.
özenilesi insandır.
bayan ise hayatınızın kadını olmaya adaydır. erkek ise bir boka yaramaz, salla gitsin.
yaşama sevinciyle dolu insan.
birlikte yaşanılası insandır. sabah yanında mutlu biriyle uyanmak, güne güzel ve moralli başlamamıza sebeptir. iyi ki var diyesi gelir insanın.
o gun dert etmesi gereken bir sey olmayan insandir.
yurdum şartlarında zor bir durumdur. insan sabah uyanıp ne tür garipliklerle karşılaşacağını bilmediği için biraz zor ihtimaldir.
şafağı doğan güneş olup, terhis olacağı güne uyanan insandır.
adı mutlu olan insandır. aksamdan sabaha hafizasını kaybetmemisse sabah mutlu olarak uyanır.
manyak insandır.
var mıdır böyle insan?
ben hiç görmedim!
aşık insan.
ya gerizekalıdır, ya da kıskanılacak denli güzel bir hayatı vardır. fakat dünyanın farkına varmış bir kişi mutlu olmaz ki!
tatil gününe uyanan insandır.
kendi kendini motive edebilen insandır.
kesinlikle istediği kadar uyayabilmiş, üstüne de güzel rüyalar görmüş insandır..
güne kahveyle başlayan insandır.
(bkz: daha mutlu olamam)
suratinda ufak bir tebessum ile uyaniyorsa gordugu ruya yuzundendir.ruyalarinin gercek olmasi umuduyla dolup ta$ar yuregi.mutlulugunun sebebi budur.
raindrops keep falling on my head dinleyerek uyanması muhtemel şahıs.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar