bugün

Geçende rüyamda yüzüme yakın mesafeden kuş lastiğiyle taş atılacakken uyandım, öyle bi korktum ki cidden anlatılmaz yaşanır. Uykumdan uyandım ama titreyerek, ağlayarak. Allah korusun. Feciydi.
görsel
Son 2 günde gördüklerim filmden hallice oluyordu.

O yüzden bazen uyanmak istemezsin.
Hayatımda en saçma sapan rüyayı gördüm dün gece.

Amerikan korku filmi gibi olaya 5 kişi başladık tek bitirdim diğerleri noldu bilmiyorum.
Bu sabaha karşı gördüğüm bir rüya çok zoruma gitti. Bana tekmeyi basan ve hayatımda Tek sevgili dediğim bir kadını gördüm rüyamda. Otobüslerin durağında karşılaşıyorduk. Göz göze gelip ben merhaba dedim. Oda karşılık verip merhaba dedi ve yürümeye devam ettik hemen 3 adım falan arkamdan tanıştığıma memnun oldum dedi ve ayrıldık. Bir baktım bindiğim otobüste ve uyandım. Sinirden uyandım sigara içip tekrar uyudum.
Rüyada bu alemden kurtuluyoruz ve sanki başka aleme gidiyoruz gibi geliyor bana.
Sözlük adım. Evet çok güzel.

Bana ilk kim rüya diye hitap etti bilmiyorum ama çok hoşuma gitti, sağolsun *
31 otobüsü ahahahahahahahahaha.
Grup mu yapıyorlarmış rüyanda sjsjsj.
insan olmaya dair en gizemli şeylerden bir tanesidir.
31 otobüsü insanların toplanıp bir kovaya karşı kendilerini tatmin ettikleri otobüs olsa gerek şüphesiz thusneldaa sjsj.. bu aralar hiç goremedigim hödü..
31 otobüsü kuyumcukent-yenikapı otobüsü. önünde 98b de vardı.
31 otobüsü mü?
O nasıl bir otobüs anlatsana biraz ahaha ya.

--spoiler--

31 otobüsünü gördüm otobüsün içi kalabalıktı,

--spoiler--
rüyamda bu gece bir öğretmenimi gördüm, iett otobüsü gördüm, 31 otobüsünü gördüm otobüsün içi kalabalıktı, bir de uçurumdan çamurlu suya arabayla düştüğümüzü gördüm ama ben çıkabildikten sonra diğerleri de çıkabilmiş, soğanlı'yı gördüm.
Kuşkusuz ikinci hayatımdır maalesef. Uyanık olduğumda yorulduğumdan daha çok uyurken yoruluyorum. Bir sürü rüya, sabah kalkınca çok yorulmuş oluyorum.
hissin hayale üstünlüğü yoktur; ve şair gaibi kurcalayan çilingir sıfatıyla, gözü açık rüya gören bir rüya tabircisidir...

salih mirzabeyoğlu - yağmurcu
yaşarın güzel bir şarkısı.
duygu spektrumunun günlük yaşamdan çok daha geniş olduğu yaşam alanı.
sıkıcı hayatlara küçük de olsa bir pencere açıyor.
Ezginin günlüğü’nün insanı parçalayıp geçtiği şarkıdır.

https://youtu.be/pLArKfQ183U
uykuda ruh, aslî vatanına uzanır ve nefsle alâkası en cüzi hale düşer.
dönüşte, misal aleminde gördüğü suretler hayâl elbisesi giyinir ve bizim hatırlayabildiğimiz kadarıyla rüyalarımız bunlardır.
uykuya, "küçük ölüm" diyoruz.

salih mirzabeyoğlu - ölüm odası
görsel

Bazen yorumu gayet açık olandır.

Bugün, rüyasında bile ağzına alan kızı haketmek için ne yaptın?
Normalde rüyayı unuturuz ama rüyamı hatırladım.
Ama tamamem baktığım oyunla ilgiliydi bilinç altı yapmış.
Yarısını bildiğim kesitte zamanda yolculuk yapıyordum ve canavar evdeki eve benzeyen şeyler vardı birde buz marauderler ve buz canavarları vardı ne yaratıcı rüyalar görüyorum ya hayal gücüm iyi demekki.
Yanlız film gibiydi bir sürü genç vardı birisi kurtarmak için kendini feda ediyordu.
Rüyalarımızdan ne filmler yapılır ama.
Bir tanesinde işe alıyorlardı beni sanırım ama bişeyi bekliyorlardı bişey yapıyorlardı.neyi anlamadım bir türlü.
cinsel ilişkiler ve seks ayinleri gibi şeyleri görürsünüz. ve yatakta boşalma yaşanır.
Bu vardı ama çok kısa kesitte.
Kırık kanatlı bir kuş misali uçmayı deneyen, uyku hali düşler bütünü.
Hadislerden bildirildiği üzere;
Rahmani, nefsani ve şeytani olmak üzere üçe ayrılır.
Rahmani rüyayı halis kullar görür.
Nefsani olan ise günlük yaşam içinde kafamıza takılan şeylerin yansımasıdır.
Uyku sırasında En çok görülendir.
Şeytani rüya ise en tehlikeli olandır.
Cinsel ilişkiler ve Seks ayinleri gibi şeyleri görürsünüz. Ve yatakta boşalma yaşanır.