bugün

başbakanımızdan çekinen israil şuan için sadece teröristlere yönelik müdahalede bulunuyor. başımızda böyle bir lider olmasa filistinde siviller zarar görebilirdi. şükürler olsun.
Rte olmasaydi suan türkmen kardeslerimize, türkmenistan ve diger turki devletlere yardim ediyor olurduk. Araplari ulkeye alip serrefsizlik yapmalarina musade ediyor degil.

Rte olmasaydi belkide suan gazzeye yardim ediyor olurduk. Araplar soyle araplar boyle. Evet oyle. Ama ben insanim. Hicbir katliami onaylayamam. Vicdanim reddediyor.

Bm ayni cemiyeti akvam gibi bir topluluk sayin sozluk sakinleri. O zaman guc ingilteredeydi onun dedigi olurdu simdi amerikada. Bm onun dedigini yapmak zorunda.

bu sacma topluluklar sunun icin var. Gücün oldugu ülke basa cikamayacagi yada fazla efor sarfedecegi tehditler karsisinda piyonlari kullanmali. Bu da bunun gibi iste.

Rte olmasaydi teroristler dagdan inip cumhurbaskani adayi olacak kadar yuz bulamazlar bunu hayal dahi edemezlerdi.

Ülkeyi istedigi pozisyonda becerdi. C. Baskani olursa gorun senligi. Pkk sehirlere iner. Ki zaten sehirdeler artik.

Sunuda diyorum suriye ve gazzeden daha beter olacak turkiyedeki yikim felaket sefalet aci keder huzun ne derseniz....

susmaya ve bosvermeye bana dokunmayan yilan bin yasasin demeye devam edin...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar