bugün

beşinci nesil silik moderatör.
sözlükten siktir edilmemiş moderatör. çocuğu olunca kendi rızasıyla tüm yetkilerini bırakıp istifa etmiştir.
sözlüğe geri gelmesi koşulunda yazarlıktan istifa edeceğim. özlüyoruz reyiz.
hergün nick altına bir entry gireceğim eski yazar. evet.
kafası çalışan adammış.
keşke burada olsaydı keşke konuşsaydık dediğim.
2 yıl öncesinden oynanan oyunları anlamış. (bkz: türkiye federasyonu/#10504612)
gelişmelerde yazdıkları gayet eğlenceli olan mod abimiz imiş.
lan bu adam bi başkaydı, olmadı onun gibi mod denilen yazar. 1. nesil silik. uludağ sözlük ve zall hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulunmuş kişi.
daha üniversite yıllarında evine bir ibişle misafir olarak gittiğimde bana yumurta kıran mümtaz şahıs. 1 yumurtanın kırk yıl hatrı var. *
(#4349236)entrysi ile ironi mütehassısı olduğuna karar verdiğim bir yazar (ve de daha fazlası imiş sanırım nickaltında yazılanlara bakılırsa) imiş, fakat silik olduğunu görünce üzüldüm.
(bkz: ares)
kuran-ı kerim hakkında yazdıklarını ekşide okudum ve şöyle düşündüm kendi kendime " abi dogru yoldayız" açık söyliyim bu ateistleri zaten sözlüklerde görüyoruz dogal hayatta karşımıza çıkmıyorlar veya varlar varlıklarını göstermiyorlar ama böyle saçmalayınca çok hoşuma gidiyor lan ayrıca cevap verme geregi duyan müslümanlarda komik duruma düşüyorlar.
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=23952697
(#10505442) bir müslüman olarak tebrik ettiğim yazar. en azından ateistlerin ekserisi gibi hiç bir konuda kendini yetiştirmemiş olduğu halde müslümanlara hakaretler yağdırmamış.
ekşi sözlük'ten fena halde sallamış ex-mod.

yok şöyle olmuş yok böyle olmuş tarzında, kocakarı edebiyatıyla eleştirmiş yazar.
(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)

üstteki entry'e ithafen.
sözlük moderasyonunun trollük yaptığını söylemiş eski moderatör. söylediğine inanmıyor değilim. yani gidip farklı bir sözlükte sırf bok atmak için böyle şeyler yazacak birisi olmadığını da biliyorum ancak sözlük moderasyonunun fake kullandığı bilinmedik bir gerçek değil. burada şunu merak ediyorum rs ne la moderatör olduğu zamanlar bu durumu biliyor muydu, farkında mıydı? yani bilmediğini pek düşünmüyorum. biliyorsa da niye o zamanlar sustu, tepki göstermedi şimdi gidip yazıyor o'nu merak ediyorum. ortada böyle ibnelik varsa çıkar yazarsın, bu moderatör bu nicki kullanıyor, bu iş böyle olmaz diye. o zaman 600 online yazar siker ortalığı görür troll moderatör ebesini. lâkin bildiği halde o zamanlar susmuş, ses etmemiş ve moderatörlüğü bıraktıktan sonra gidip bunu söylemişse ı ıh olmamıştır demek istiyorum.
(bkz: #10586997)

entrysine umarsızca güldüm. neden bilmem ama çok güldüm.

bir deneyin, belki siz de gülersiniz benim gibi umarsızca. *
tam buldum derken kaybettiğim. halbüse alınacak dersler sorulacak sorular var idü. içimde kaldı.
bugünkü programda ekşi deki uludağ sözlük başlığında yazdığı entrye salca tarafından cevap verilmiş silik yazar. ne derece doğru bilemem tabi. ama muhatap açıktı.
bir yıldız daha kaydı...

o kadar dedim gel bana kay abi ama gitme.. ı ıh dinlemedi.

yahu şaka bir yana, bu sözlük ne zaman adam olacak? vallahi ben umudu kestim aga, bir cacık olacak gibi görünmüyor uludağ'dan. ama işte ilk göz ağrımız, nedense duygusal bir bağ oluşmuş aramızda, tuhaf bir şekilde burdayız. peki nereye kadar?

rs ne la gibi bir adam da küsüp gidiyorsa, bir cenabetlik var demektir arkadaş. lan bu adamı nasıl küstürdünüz be? vallahi billahi anlamıyorum, gerçekten, nasıl lan?
hiçbir şey yapmadıysa, o kadar emek verdi. şimdiki moonlight neyse rs ne la da o idi bir zamanlar. elinde olmayan sebeplerden ötürü moderasyondan ayrılması gerekti. fakat her zaman sözlüğün yararına bir şeyler yapmaya devam etti, her taşın altına soktu elini.

nasıl oluyor abi, nasıl küstürüyorsunuz bunca güzel insanı? anlamıyorum lan.
bir değil, beş değil. herkesin bildiği o malum isimler.. şimdi kimi ekşi'de, kimi itü'de. bunun son örneği de rs ne la. ama korkarım ki, şimdilik son örneği...
rapidshare'in kısaltmasıdır la. benim gibi rapidden şaşmayan bir downloadçıysan, forumun arama kısmına indirmek istediğin filmin adını yazdıktan sonra sonuna rs ekle, o filmin sadece rapid linkleri gelsin önüne.
silik olmayaydı iyiydi..
emrah potter espirisi halen akıllardadır bu yazarın. şu an büyük bir ana tanıklık ediyoruz. adam eski mod. ve kendi isteği ile silik.
rs ne la...
birinci nesil silik.

allah allah? hiçbir açıklama da yok...

günler sonra gelen düdüt:silinme sebebini buldum;
http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=%2321979437
tabi şimdi birde bu moda.

'' gidiyorum ''

'' gidecem ''

'' ay valla duramam buralarda ''

'' abi 5 saat sonra bırakıyorum sözlüğü ''

'' son on dakka yaaa ''

e git kardeşim. hemde güle güle git.

öyle siktirip gitme.
kendisini buralarda daha sık görmeyi umarken, gitmekten söz eden kişidir.

dostum nereye ya, yeni başladık daha?