bugün

bir de rockefeller bursu vardır ki, deniz baykal zamanında bununla amerikada master yapmıştır.
medya, petrol, silah gibi alanlara hükmeden, illuminati ve mason lideri ailedir.
rotschildgiller gibi zengin ailedir, her daim birbirlerinden kız alıp verirler.

birkaç düğünlerinde bulundum. ne bir halay ne bir dans? yok kardeşim, çok odun adamlar, hiç eğlenemedim. bir de bunlar dünyayı yönetiyormuş. insan biraz paraya kıyar da bi dansöz neyin getirir bari düğüne.
ikinci dünya savaşından ve vietnam savaşından olağan üstü kazanç sağlamış ailedir. vietnam savaşının çıkmasında önemli etken oldukları söylenir. zeitgesit belgeseli bu aileyi kısaca anlatmıştır.
(bkz: şirketokrasi)nin güçlü üyelerinden olan ailedir. Kimse bilmez genelde bu aileleri siyasete de bulaşmak yerine yönetmeyi yeğlerler. Dünyanın en zenginleri listesinin başınaki bill gates'i 50 kere ceplerinden çıkarabilecekleri iddialar arasındadır.
"nick rockefeller'la karşılaştığımdaki heyecanımı hatırlıyorum. her şey çok ilginçti. new york'daki gökdelenin tepesinde, devasa bir uzunluktaki tavanı izliyordum. yanılmıyorsam 5 dakika boyunca öylece izledim tavanı. tabloları ve koltukları.. o sırada nick geldi. yalnız gelmişti. demek ki bana güveniyordu. istemsizce gülümsedim. bana tepkisiz bir biçimde bakıyordu. bense hâlâ gülümsüyordum. daha sonra o da gülümsedi. neden böyle yaptığını anlamamıştım. gerçekten de ilginç bir adamdı. sahi, rockefeller'lardan kim ilginç değil ki? bana okulun nasıl gittiğini sordu. uzunca anlatmaya başladım. sıkıldığını hissettiğim anda kestim konuşmayı. sadece ona bakıyordum. jane'in neden beni önerdiğini şimdi anladığını söyledi. bir anda gururla kaplandım ve kendime olan güvenim çok ciddi bir biçimde yükseldi. direk gözlerimin içine bakıyordu. bir kahkaha patlattı. çok komik baktığımı söyledi, ardındanda aptal olduğumu söyledi. gülümsedim ama bu sahici bir gülümseme değildi. daha sonra anlamış olacak ki buraya yeni gelen herkesin aptal olduğunu söyledi. tekrar gülümsedim. tanrı'yla aramdaki ilişkiyi sordu. tutucu birisi olduğumu söyledim. ne palavraydı ama. sonra yine bir kahkaha patlattı. uzun bir süre güldü ve ani bir şekilde gözlerini bana dikti. "tanrı'yı hiç hissettin mi?" diye sordu. şaşırmıştım. nick'in bu konuları neden merak ettiğini anlayamamıştım. ona açıklamaya çalıştım ama deneyimsiz olduğum çok belli oluyordu. sözlerimden ve özellikle gülüşümden.. daha sonra hiç konuşmadık. nick viskisini yudumlarken, yağan yağmuru seyrediyordu. ben de hiçbir şey söylemedim. ardından charles geldi ve her şeyin başlangıcı orasıydı. yarın ruhumun satılacağını hiç tahmin etmiyordum. çünkü, aptaldım! ben de onlara göre "diğerleri"ndendim. kölelerden. charles bana yarın için detayları anlattı. fakat artık hissedebiliyordum. artık o himayedeydim. o azınlıkta.. artık ben de rockefeller himayesindeydim."

not: "rockefeller ruhu" adlı bir makaleden alıntıdır.
(bkz: rockefeller center)

manhattan'ın en güzel manzarasına sahip binalarındandır. times square, empire state ve hatta new jersey'nin bir kısmı görülebilir.*

http://interfacelift.com/wallpaper_beta/details/1740/rockefeller's_view.html
bir rivayete göre birkaç aile ile beraber dünyayı yöneten ailedir.

yanlış duymadınız, evet dünyayı yöneten!
sadece dünyanın en zengin ailesi değildir. aynı zaman da dünyayı yöneten ailedir. gerekli araştırma yapılırsa gerçekler görülür.
edit: entry göte girebilir.
dünya savaşlarını başlatan ve milyonlarca masum insanın kanına giren, yeryüzünde hala dinmeyen gözyaşlarının, umutsuz, çaresiz ve bitap düşmüş insanlığın müssebbibi olan ailelerden biri. onlar lüciferin köpekleri. onlar karanlık tarafın hizmetkarları. hiç kimse umutsuzluğa kapılmasın. insanlık onuru'nun erdemli savaşı başladığında, bu şerefsizler yarattıkları kan ve gözyaşı denizinde geberip gideceklerdir.
Amerika'nın ve dünyanın sahibi Mason aile.
Dünya Ekonomi Forumu Başkanı Yani küreselleşmenin, neo liberalizmin bekçi kuruluşu, milliyetçiliği, sistemin yeniden kurulması önünde engel görüyormuş!
Yani 40 yıldır dünyayı sömüren sistemin bekçileri sistemi değiştirecekmiş ama milliyetçilik bunun önünde engelmiş *
Yerseniz..

https://twitter.com/Bartu...tatus/1415582581496680450

Klaus Schwab says nationalism is a threat to the Great Reset.

https://twitter.com/Matte...tatus/1414584681165639682

köle - efendi düzeniinin önündeki en büyük engel milliyetçiliktir .

* insanın din değişir .

* insanın vatandaşlığı değişir .

* insanın sosyal statüsü değişir .

ancak insanın soyu değişmez .....
damadı olmak istediğim ailedir. tabi öyle bir şey olamaz. aralarında kız alıp veriyor ibişler.
ellerinden para basma yetkisini aldığı için John F. Kennedy i öldüren hanedanlık.
mevcut serveti 16 trilyon dolara ulaşırken kontrollerindeki para ise 23 trilyon dolara ulaşmış aileymiş kendileri.

dünyanın en zengin ilk 100 ü falan hikaye. hepsini toplasan rockefeller etmiyor.