bugün

rock n coke 2005 ten cok daha guzel olacagi dusunulen linkin park rhcp him gibi gruplarin gelecegi soylenen festival
HIM gelicek diyolar..ama her yil bisey diolar olmazki...
yalan olması muhtemel festival,o kadar kalite grubu bir arada kaldırmazlar...
rock müzik sanatcılarının yoğun katılımı sebebiyle rock festivali havasına bürünmesine rağmen aslen müzik festivalidir. güzeldir. hoştur.

2005 senesinde ceza da katılmış ve kendisini protesto eden bazı seyircilere, acaip bir karşılık vermiştir. * tabi kanal d canlı yayını kesmiştir.

iki tarafta sağduyusunu kaybetmemiş ve konser devam etmiştir.
yil itibariyle konser manyagi olacak ulkemizde,diger etkinliklerden asagi kalmayacagini dusundugum festival..hos birsey de yapmislar bu yil,ben oraya muzik degil de festival havasina giderim arkadas diyenler icin biletler 1 Mayis 2006 da satisa cikacak ve ayrica gruplar da o tarihte aciklanmamis olacak *

edit: ayrica
(bkz: uludag sozluk rock n coke 2006 zirvesi)
bugun itibariyle * on satisina baslanan kampli biletlerin fiyatlarinin 80ytL * oldugu festival..organizatorlerin gelecek sanatcilar konusunda enteresan secimler yapmamasi soz konusu olursa bu paraya deger diye dusunuyorum..
marilyn manson gelebilirmiş.
2-3 eylulde gerceklesecek olan festivaldir, sahsi kanaatim sanatcı listesini gormeden bilet almamak yonundedir
Yine ''o gelecek şurda söylenmis,bu gelecek arkadasimin tanidigi soyledi' gibi laflarin dönmesini sağlayan organizasyon.
sayesinde tüm gruplar icin ''Türkiye'ye gelecek'' efsanesi yazilir.
(bkz: uludag sozluk rock n coke 2006 zirvesi)
yeter artık kimler gelicek diye isyan etme sebebi.
konser programların açıklanana göre her ne kadar resmi olmasa da HIM, The strokes ve franz ferdinand ın gelecegi organizasyon
vamp ve gotik ortamin yasanacagi simdiden kesinlesen organizasyon*..o kadar para verip dandik gruplari izleyecegime ustune biraz daha koyar baska festivale giderim.allah askina duzgun bisey yapin burdan yetkillilere sesleniyorum;rapstar getiren sekizgendir,prizmadir,dairedir..
the strokes gelse guzel olacak festival
iron maiden gelmediği sürece protesto edip gitmeyeceğim festival
him,muse ve editors kesinlesmis gruplar arkadaslar..hayirli olsun *

edit:bir baska kesinlesen grup tiga olmus..
him ve muse gerçekten geliyorsa tek başına yeterler dediğimiz organizasyon
festivalde calacak isimler 13 haziran 2006 aksami sitede aciklanacakmis,sabirsizlikla bekliyoruz
yamulmuyorsam the strokes'da geliyor..
açıköğretimde okuyan kişilerin bütünlemelere* girmesi dolayısıyla katılamayacağı festivaldir.*
dünya gözüyle bize tiga'yı gösterecek olan oluşum..*
(bkz: tiga)
indirimli biletleri 80 milyona satılan festival
bir massive attack'dır,
goldfrapp'dırgidiyo ama hayırlısı..
tiga'lı kaymak tatlısı zati canları sağolsun..
him,tiga ve muse la is yapacagini dusunmedigim, hala beni ikna edememis festival.2005 deki kadar olsun yeterdi.soyle bi rhcp,linkin park veya rammstein getirseler dusunmeden giderim.
gelecek gruplar bu aksam aciklanacakmis.. umarim iyi gruplar vardir