bugün

sahane bir rock grubudur kendileri, bir solistin sesi bu kadar mı guzel olabilir. ruh halinizin bozuk oldugu durumlarda bagıra bagıra hysteria sarkılarına eslik ettiginizde hicbir şeyiniz kalmaz. diger saglam sarkıları icin:

(bkz: muscle museum)
(bkz: time is running out)
(bkz: hysteria)
(bkz: butterflies and hurricanes)
(bkz: bliss)
(bkz: plug in baby)
alternatif cover gruplarının bu grup olmasaydı ne halt yiyecekleri bir muamma olan ve bir daha gelirlerse okkalı balgamı suratlarına aşk etmek istegiyle yanıp tutuştugum grup
(bkz: muscle museum)
(bkz: darkshines)
kendilerine özgü bi soundu olan*** ingiliz grup. muse'dan önceki isimleri Gothic Plague, Fixed Penalty ve Rocket Baby Dolls imiş.muse* ismi daha isabetli olmuş gibi sanki ya da bana mı öyle geldi..
(bkz: showbiz)
(bkz: origin of symmetry)
(bkz: absolution)
kötü bir house of the rising sun cover ı yapmış grup. (bkz: kime göre neye göre)
solisti sesiyle bazi sarkilarda solo atar. asmis.
konser performansı çok iyi olan grup.özellikle vokal müthiştir konserlerde.matthew bellamy sahnede kopar gider.
can t take my eyes off you sarkisini en iyi coverlayan

-cogu sarkilarinin introları mükemmel olan iste budur dedirten
-sarkilari soylerken adeta yasayan sizin de eslik etme istegi duygusu hissettiginiz
-ozellikle yukarda coverladıgı sarkı basta olmak üzere turkiye de cogu amatorün grubun sarkilarini seslendirdiği
-placebo gibi solistinin rastlanmayan sese sahip oldugu dinlenesi süper grup
şu parçası da kötü diyemeceğim 94 yılında kurulmuş ingiliz grup. grup elemanları:

*matthew bellamy (solist, gitar ve klavye),
*chris wolstenholme (bas gitar),
*dominic howard (davul ve vurmalı çalgılar)

time is running out da dinlenesi şarkılarından.
türkiye'ye gelmek üzere anlaşan ama terör olaylarını bahane ederek gelmeyen ve beni büyük bir hayalkırıklıgına ugratan süperötesi grup..
new age in başarılı temsilcilerinden mike oldfield'in guitars albümünün romantik öğeler barındıran açılış parçası. albümdeki diğer parçalar:

1.muse
2.cochise
3.embers
4.summit day
5.out of sight
6.b.blues
7.four winds
8.enigmatism
9.out of mind
10.from the ashes
yeter ulan yeter. sizde gelin turkiye'ye gidip izleyelim dediğimiz grup.

edit: rock n coke 2006da burdalarmış, zaten bilet cepte bekliyordum bu güzel haberi fartagramdan aldım... allah razı olsun...
(bkz: 3 eylül 2006 muse istanbul konseri)
sing for absolution şarkısıyla gönüllerdeki yerini daha bi sağlamlaştırmış ingiliz müzik grubu.
sesine eridiğim bir vokale sahip rock grubu. rock n coke 2006 ya gelecekleri de söyleniyormuş. diğer bir güzel şarkıları icin; (bkz: feeling good)
rock'n coke 2006'ya da gelmeleriyle türkiye'de 3. konserlerini verecek olan tiineyçlerin greenday'den sonra en sevdiği grup.
mükemmel sesli soliste sahip grup ayrıca sadece single ları değil kenarda kalmış şarkıları bile aşmıştır.
yunan mitolojisinde zeus un dokuz kızından biri olan sanat tanrıçasıdır.müzik kelimesi burdan türetilmiştir.
black holes and revelations isimli son albümleri piyasaya çıkan grup.
absolution albümünde thoughts of a dying atheist adında mükemmel bi şarkısı bulunan grup.
cok seksi bir vokale sahıp gruptur. *
harika bi sound yakalayıp beni kendine bağlamış ingiliz grup ama son albümün çıkış parçasıtyla beni hayal kırıklığına uğratan her daim dinlenebnilck ender gruplardan
absolution albümündeki tüm şarkıları kusursuz olan grup..özellikle stockholm syndrome insanı kendinden geçiren türdendir..showbiz albümünde her ne kadar unintended e sıkıcı deselerde herkes tarafından sevip beğenilen bir şarkıdır bunun yanısıra bir showbiz şarkısı daha fillip de herkesin bildiği ve sevdiği güzel bir şarkıdır..
son albümlerinde -eleştirmenler tarafından beğenilseler de- "britney spears"ı taklit ettiği düşünülebilinecek, önceki albümlerininse isimlerinin görülmesiyle bile pek çok kişiyi heyecanlandırabilicek, alıp başka yerlere götürebilecek bir müzik grubu..
güncel Önemli Başlıklar