bugün

uludağın en iyi yazarı.
bundan sonra herhangi bir şekilde muhatap olmayacağım ve bağ kurmayacağım yazar. iyi yazmalar dilerim.
bu üstteki kim? nicklatımı işgal ediyor.
uludağın son sefiri.
icardiye bakmayın. ben karakteri iyi bir yazarım.
şahsım hakkında hiçbir şey bilmemesine, neler hissettiğimden haberdar olmamasına rağmen aynı osideus gibi beni tanıyormuşçasına yorum yapması ve sözlükteki aşırı trollük anlayışı sebebiyle sevmediğim yazardır.
akepeli yazarlar nickaltımı kirletmesin. yeni bir kampanya olabilir. üstteki müsvedde gibi.
(bkz: robot süpürge emre)
Bir zararini göremedim sözlük yazarı.
donuzluk bir yazar da değilim ama saygı duyarım. ya da duymam amk. bundan sonra da kimi sikiyorsam o atlasın okey?
kendini övmesi ve çok boş yapması dışında aklıma bir özelliğinin gelmediği, tam donuz listesi adayı bir yazardı. eklemiştim zaten.
At aleti.
elinde sütyenlerle ikizlere takkeeee diye bağırıp fikirlerini empoze etmeye çalışan yazar. benimdir. kendi nickaltıma entry girmek beni deşarj ediyor.
yarbay kemal' in boş yapma konusunda zirvede uzun süredir koruduğu yerine göz diktiği fark edilen yazar.
(bkz: siki beynini rehin almış kafasından fidye istiyor)
bunun üniversitede hoca fantazisi var belli ki.
benimdir. yazarımdır.
zamanında uçana kaçana başlık açtık da ne oldu diye soran yazar arkadaştır. uçtuk da uçmayı bilmeyen sizlere küçük gözüktük işte. siktire şayansınız gerçekten.
silkelenmesi gereken yazar.

sikimsonik başlıklar açmaya başladı.
sürekli cinsel başlıklar açarak yormaya başlayan troll.
kendi nickaltıma entry girmek benim için bir keyiftir.

evet.

referansı almıştır o.
''osur osur ipe diz'' tipi troll. kuyruk numarası 15444641.

diğer örnekleri gibi tamamen zaman israfı...
donuz listeme ekli olan ama sol frameden tahmin ettiğim kadarıyla abartılı ve yorucu trollük anlayışına son sürat devam eden yazar. bir başlıklarını engelle getirmediniz gitti şu sözlüğe ya, ne diyeyim ?
yazarların gaza getirmesiyle gece 2.16da coşan kişidir. maalesef benimdir.
günahkar profil uzmanını yerin dibine sokan bireydir. benimdir. ben olacağımdır.