bugün

Bu ülkede bu kadar ihtiyaç sahibi varken, bu kadar işsiz genç varken böyle bir şeyin yapılmasını rabbime havale ediyorum.

http://odatv.com/mob_n2.p...-araba-sevdasi-2807151200
Bir takım zevatlar tarafından bir milyon bile değil ayrıca 642 bin değil 641999 tlye alınmıştır diye savunulacaktır.
biraz daha bütçe ayırsalarmış rize vilayeti kepler gezegeninde sanacaktım amk.
yüzsüzlüktür.
muğla büyükşehir belediye başkanının aldığı makam aracından 400 küsür bin lira daha ucuza almıştır.

o değil de hala bu tip söylemlerden medet uman enteresan tipler var.
net yorumsuz zaten türkiyede yaşam istemiyordum bir sebep daha. başka ülkede devlet ileri kademesinde biri bu arabayı alsa götünden kan çekerler bizde vali alıyor mk. uyuyun mk kuzuları sizi gerçi onlarda ne kuzuysa çakallar menfaatçiler. para için değiyor mu lan bu şerefsizliklere göz yummak. neyse dilimizde tüy bitti. kuzular ne zaman meler ellerindeki paralarda azalma olunca o da yakın.
haberi dikkatli okursak bu aracı almalarının sebebinin "rize'nin coğrafi koşulları" olduğunu öğreniyoruz. merak ediyorum gerçekten rize'de sivil vatandaşta kaç q7 var? pek çok vatandaş'ın toros vb. araçlar ile ulaştığı coğrafi koşullar , sayın valimize daha mı engebeli geliyor acaba?

yazık gerçekten. tamda bugün kredi çekip vergimi ödemiştim... ben artık hiç helal etmiyorum.
Rize Valisi'nin kiralık olan eski aracı geçen ay kaza yapmıştı ama il özel idaresi rize' de keçi yolundan beter yollar varken ve yapılacak onca işe rağmen 642 bin lirayı bir makam aracına ödeyerek eşşeğinkine su kaçırmıştır.

Yine geçen aylarda aldığım bir duyuma göre Rize il özel idare müdürlerinden birinin eşini ww 4wd ile gezerken gören yenge hanım küplere binmiş ve bir
tane de şahsına kiralatmış.

Dünya bunlara güzel ama bu devran sonsuza dek böyle dönmez.
Edit. Galeride ki 8. Foto rize ikizdere'de denizden 2000 mt yükseklikte ve çok bozuk bir yolda şahsım tarafından çekilmiştir ve oraya q7 ile çıkmadım alt tarafı 1.7 Opel kombo.
http://m.uludagsozluk.com.../#PhotoSwipe1438116003621
yuğ amına.
umarız yar olmaz o araba.
hakkaride, diyarbakırda insanlar açlık sınırında yaşarken, rizelinin ne özelliği varsa 642 bin tele lik arabada sefa sürüyor.

dincinin en iyi becerdiği şey ne ? katakulli.
Ulan bari milletin ocağına ateş düşmüşken durun! Ama doğru, alışmış kurdurmuştan beterdir. Allah belanızı versin... Hakkımı helal etmiyorum.

Müsrifliktir.
yeşil yol konusundaki ısrarcı tutumunun nedenidir. zira yeni makam arabasıyla o yayla senin, bu yayla benim gez
meyi planladığı düşünülebilir.
şimdi küfür etmek de istemiyorum ama;

bu amına kodumun çocukları babadan oğula nesil herhalde.

suç bunlarda değil, bunlara oy veren beynini siktiğimin ak trollerinde.

adam bir de açıklama yapmış daha hızlı hizmet verebilmek için diye.

not: 150 bin tl'ye on numara kaliteli 4 çeker araçlar var, son derece de hızlılar. beynine kodumun ak trolleri arazi aracı bahanesi yaparlarsa diye belirteyim dedim.
yetmez ama evet...
BAZILARI 75 KURUŞ BULAMIYOR EKMEK ALMAK iÇiN, ADAMLAR NAPIYOR SiZ HZ MUHAMMEDi ÖRNEK ALDIĞINIZI SÖYLÜYORSUNUZ YA HZ MUHAMMED YAPAR MIYDI?
(bkz: çerez parası)
şoförü için almıştır. bu alçak gönüllülüğünden dolayı teşekkürü hak etmiştir ama etmeyecem, şımarmasın.
Cebinde 642 tl göremeyenlerin gurur kaynağıdır...

(bkz: her millet hak ettiği şekilde yönetilir)
madende ölen her bir cana 100 bin lirayı çok görüp de, bir valinin sadece -ulaşım- departmanına 642 bin lira ki bunu da az görmek ancak bize yakışır.

biz de aramızda para toplayıp iphone 7 falan alalım, sonuçta iletişimde de sıkıntı yaşayabilir bunlar.
ait olduğu zümre için çerez parasıdır.
siz de hala kırılan atmlere ağlayın.

bu millet akıllanmaz kardeşim.
Sağ partlilerin tek amacının vatandaşı soyup pis midelerini doldurmak olduğunu ispat eden durumdur. Yiyin amk patlayıncaya, çatlayınca kadar yiyin, pis midelerinizi şişirin amk dinsiz yamyamları.
halk için ayrılan bütçeyi kendi çıkarlarına göre kullanmaktır. rize halkının hatta bütün türkiye'nin hakkını yemektir. aferin, böyle devam.
doymadılar.