bugün

hoş gelişler ola yazarı.
nesildaşımdır, hoş gelmiştir.
(#8562167) entrysi çok hoşuma gitti. bilinen ve herkesin kabul ettiği bir tespit olabilir evet ama yine de açıklama ve örneklemesini gerçekten beğendim.
demn az muhabbet ettik. kafalar uyuşuyor.* hoşgelmiş.
entrylerinde anlaşılacağı üzere oldukça zeki bir yazardır. ileride sözlüğün enleri arasına bile girebilir.
(#8645129) entry' siyle bu benim kafadan dediğim yazar.
(#8645129) entrysini beğendiğim. hoş sohbet bir yazardır kendisi. şahsını emniyet teşkilatına kazandırmak için çaba sarf ediyorum. aklının bir köşesine yazmayı başardım sanırım. takip edeceğim efendim. iyi sözlükler.
çekemez bazıları bu yazarı. çünkü esirgemez lafını, dünyaya at gözlükleri ile bakmaz. insan olduğunun bilincindedir. bu bilinç ile yaşar. ki ne adamlar gördüm ben insanlığını yitirmiş hayvan gibi hayat süren ve gömülen sonunda. soğuk kanlı olmaya devam etsin efendim. kendisine aşağıda ki dizeleri armağan ediyorum.

"Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli.." (Hz. Mevlana)
(#8645661) entrysinden özgür gümüşsoy olduğu manasını çıkardığım yazar.
ilginç bir nick.
daha iyisi için (bkz: dön dön bebeğim)
Nobel ödülü almaya layık ender yazarlardan biridir.Şöyle ki (#8876974) entryinde olduğu gibi derin anlamlar içeren entryleri mevcuttur.Entry'nin sonunu bağlama şekline hasta olmuşumdur.Dipnot olarak belirteyim dedim.
enteresan yazar.
yedinci nesil uçurulmuş yazar. hayali dağa çıkıp ünlü olmaktı. yazık olmuş
arkadaş listemde ki yazar arkadaşlarımdan birisiydi. hangi ara neden silinmiş ne olmuş bilmiyorum. ama ben yokken çok şey olmuş belli. eğer entrymi okursa benimle irtibata geçsin *