bugün

entry'ler (437)

23 yaşında hala gençmiş gibi giyinen tip

30 yaşındayım istediğimi, istediğim şekilde giyerim.
tek söyleyeceğim: böyle özgüvensiz orospu çocuklarını görmek yüreğimi burkuyor.

burak yılmaz

Başarılı ama ahlaktan yoksun bulduğum aynı zamanda Yuvama döndüğüm için çok mutluyum cümlesini kesin beklediğim topçu.

yatacak yeri olmadan evlenen adam

Bu amına koydumun adamlarıyla evlenip yetmez gibi bir de aç karınlarıyla çocuk yapıp allah nasılsa nasibini verir demezler mi. Ulan vur ağzına kazmayi, kartopu gibi yuvarlansın koydumun fukarası.

jürgen klopp vs ismail kartal

Jaguar klopp vs eski kasa kartal.

bitcoin

Serbest düşüşe geçmiş bulunmakta. Yatırımı olan varsa En hızlısından Tl ye çevirsin. yarraklara geldikten sonra ağlayıp zırlamayın. Yine de ytd.

bilgisayar anakartı üstündeki parça ne sorunsalı

(bkz: uludag)Forum diyince anasını bile sikmek.

alevi mahallesine yavuz sultan selim ismi vermek

Alevi değilim fakat tarihi iyi biliyorum. Yavuz alevileri katletmiştir, açın 2 satır tarih okuyun beyinsiz eşşekler.
Şimdi kalkıp böyle bir ismi; alevi mahallesine verirsen çok büyük orospu çocuğu olursun afedersin.
Bir alevi deyişiyle sözümü bitireyim: "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

ayrılsak da beraberiz

Laptop recai diye bir tipleme vardı. O zamanlar bilgisayarım bile yoktu. çok pis heves ederdim o adamın elindeki aygıta. hey gidi günler, zaman hızlı geçiyor.

behzat ç mi daha saçma yoksa leyla ile mecnun mu

Leyla ile mecnun a saçma diyen, kurbanda yedi kişi girmelik danadır, net.
Absürd komedi olması, saçma olduğu anlamına gelmiyor.

2001 de doğan efsane nesil

2001 de doğan yazısını görünce satılık araba sandım bir an.

terörle mücadele yöntemi olarak tişört yasakları

21. Yy Hukuk sisteminde, dünyada eşi benzeri olmayan uygulama. Sen git, Yeri yurdu belli, Elin puştunu amerikadan alıp getirteme! Sonra vatandaş yanlışlıkla rengi bile solmuş, kendini unutmuş hero yazılı Tişört giysin terörist ilan et.
O tişörtü yanlışlıkla değil, bir amaç uğruna giyen arkadaşların da amacına ulaştığını çok rahat görebiliyoruz.
Çok komik abi ya. 3. Dünya ülkesinde bile karşılaşamazsınız böylesiyle.
Tarih bunu utanç olarak yazacaktır.

Özet:
-Hi im hero.
-hi im de hero fucker. yürü bakalım merkeze diyip, gerçek kahramanı gösteren, adalet gibi adalet sistemizin geldiği nokta.

okulda öğrenilmiş en unutulmaz bilgi

Kopyayı sıraya yazarsan, yakalandıktan sonra mantıkla izah etme olanağın yok.
En net bilgi beyler yayalım.

ayda neredeyse 4 kez duş almak

Arabamdan daha pissin be amıcık.
Ne arabası, sokaktaki elektrik direği yağmur suyuyla senden fazla yıkandı.

galerindeki en son resmi at

görsel

namus bekçisi üyeler

Uludağ sözlükte an itibariyle hortlamıştır.
Ulan böyle andavalları havuza, plaja almayacaksın. Bunlar oraları da karıştırır.
Aslında bi bok yiyemez bunlar. Götleri anca burdan, namus bekçiliği yapmaya yetecek klavye delikanlığına soyunmaya yeter.
Ya da, götüne çok güvenen olursa, kıza bi tekme atar, otobüsten dışarı fırlatır. sonrasında yakalanıp adliyeye sevk edilince: 'bokunuzU yiyim abiii, valla ayağım çarptı' çeker. kodumun zihinsizi.
Bak bu kodumun evlatlarının geçmişini de araştır, ya madde bağımlısı ya da taciz suçlusu çıkıyor zaten, görüyoruz sosyal medyada.
hiç kimseyi kılık kıyafetinden ötürü, o kendine bile yetmeyen beyninle yargılayamazsın arkadaşım.

Özet: Başuçlarından tuvalet kağıdı ruloları, peçeteler, kremler eksik olmayan insanların burada göt lobu görünmesin diye çığırması çok komik.

29 temmuz 2017 maçka parkı taciz rezaleti

Uludagsozlugun okur yazar eşşek kaynadığını görmemize vesile olmuştur.
Ulan amına kodumun eşşekleri, ne demek tehşir etmeseymiş? Hava zaten kararmış ne teşhiri evladım ya. Ne demek namus bekçiliği yaparak polis çağırmak ya.
Özet: leş bir insanın, loş bir ışıkta hayal ettiği şeyleri görmeye çalışma çabası.
Ayrıca Kızın: "yeeeee, yoooo, yööö"diye bağırması; onu haksız duruma düşürmez. Sinir kontrolü beceriksizidir olsa olsa. Adamın yaptığını meşru kılmaya çalışanların, olmayan beyin hücrelerini sikeyim, net.
sağından solundan karı geçince, salyalarını akıtan yavşaklar gelmiş burda namus bekçisi kesiliyor. He anamn heee.

yaşamak için bir sebep

On harf, dört hece sadece Fenerbahçe

denizli

Az önce beşik gibi sallanmış olan güzel şehrim.

memenin çok güzel bir şey olması

Yeminle ben de menemen okudum.
Bazı insanlara burdan sesleniyorum: problemlerimiz var aga sanırım.

abi sen hiç duydun mu real madrid

Avrupa kupasında tromsoostresuds diye bir takıma elenmiş? Valla ben duymadım. Cidden kendilerine avrupa fatihi ilan eden, fekat; fatiha okunası bir takım biliyorum da ondan sordum. Saygılar bizden abim.