bugün

4. nesil yeni yazar. *
aslan takımyıldızının ana yıldızı, göğün en parlak yıldızlarından. bu parlak yıldızın gece parlaması yeni taç giyen krallar için bir onur sayıdığından eskiler kral yıldızı da derler.dünyadan 77.6 ışık yılı uzaktadır. çapı güneşin 4.1 katı iken parlaklığı tam 197 katıdır. yüzey sıcaklığı 10.600 derecedir.
(bkz: regulus black)
heroes 3 seven ve anlaşıldığı kadarıyla iyi de oynayan bir yazardır kendisi.. mighty gorgon'larla bundan sonra bir sorun yaşarsa ismimi versin yeter ayrıca..
sözlüğün en kaliteli yazarlarından biri. beğendiğim ve aynı düşünceyi paylaştığım bir entry'nin altında adını görmek şaşırtıcı olmuyor artık.

(bkz: mustafa kemal ataturk/#2990824) entrysinin kötü oylandığını görünce şaşkınlığa düştüm. sözlükte radikal gericilerin olduğunu bir kez daha fark etmemi sağladı bu kötü oylanma olayı.
kediler hakkında oldukça bilgili olan, yazılarında da bu bilgisini sözlük takipçileriyle paylaşan saygıdeğer yazar.

edit: oldukça kültürlü biri olduğu da anlaşılıyor. (bkz: eksi sozluk/#3086180)
kediler konusunda beni aydınlatması ile iran kedisi sahibi olmama vesile olmuş yazardır.
sabahın 5 inde el ele verip yüzüklerin efendisi rüzgarı estirdiğimiz yazar kardeşim, sözlüktaşım, uykusuz kaderdaşımdır kendisi...
şirinler hakkında çok şirin bilgiler şirinlemiş yazardır. (#4046854) ve (#4046948)
kendisine takdirlerimi şirinliyorum.
veteriner mi kedileri mi seviyor bilmem ama, sozluge kedi irklarini kazandirdigi icin te$ekkur ettigim yazar.
byte dergisi yazarı. entrylerine iyi oy veren yazarları ücretsiz byte dergisi abonesi yapıyormuş, kimilerineyse yüzde 70'e varan indirimler sağlıyormuş. bütün moderasyonu dergi üyesi yapmış, bu vesileyle yakında moderatör olacakmış. ayrıca zall hakkında şöyle böyle diyorlar ama onu da başka bir başlıkta dile getireceğim. *
aybaşının latincesi sandığım yazar. değilmiş. rahatladım.
aybaşının yunancası sandığım yazar. olabilir. rahat değilim.
resmen aybaşı. oh be, rahatladım. *
ayin ba$inda maa$ini alamayan yazar. bankayi skiyim diye kufrediyordu en son.
(bkz: kedi/@regulus)
kedilere merak duyan veya edinmek isteyenlerin okuması gereken yazılar yazmıştır zamanında. * *
ekmek bulamayınca kaşara sarmış yazar kişisi. beni muhtemelen "tanımlanamayan zırvacı yazar" olarak hatırlayacak ama yine de kendisini deliliğe davet ediyorum.
tanıdığım kadarıyla düşünebilen ve varlığı istenen yetenekli bir yazar.
gerçekten mütevazi bir dilekte bulunuyor tanımıyorum ama ekmek kuran carpsın ben yönetimden olsam bu adamı değerlendirirdim. sözlüğü sevdiği belli...

ama üzülerek söyleyebilirim ki böylesi de değer bulmaz bu ak interaktif ortamlarında.

nerde götoş ortamlarda bu kadar iyi niyetli birisi değil nerde zalim var o kendini sevdirir üst denilen mercilere.

ama ben uludağ sözlük yöneticilerinin temiz olduğuna inandığım yüreklerine sesleniyorum alın bu arkadaşı kadroya.

ben kefilim en azından gece uyumuyor şimdi bir saldırı olsa allah korusun yetkisi olsa dur nereye birader diyebilecek birisi işte bu besbelli yapın bu arkadaşı mod.

tam olmasa da yarım da olsa yetki verin. yoksa bir gece ansızın yine gelirler bu götoşlar.

baslıgında amiyane tabirler kullandığım içinde özür dilerim tanımadığım sözlükdaşım.
Kendini tutamayıp * dünyasına kapılmış hayırlısı olsun. * 80 olur olmaz 90 patchi gelmemesi dileğiyle. *
edit'lerin kralı, gönül eğlencesi..

edit'i bulan yazar.

editlemezse yazıları da okunmuyor.

garip bir istatistiği var.

edit: yalan.

(maydonez, 15.05.2009 20:48 ~ 20:49)
örnek alınması gereken, kültürlü bir sözlük yazarıdır.
büyük aslan takım yıldızıdır ayrıca.* *
Aslan takımyıldızı'nın en parlak, gece vakti gökyüzünün en parlak yıldızlarından biridir ve Dünya'dan yaklaşık olarak 77.5 ışık yılı uzaklıktadır. Regulus, dört yıldızdan oluşan bir çoklu yıldız sisteminin çift yıldızıdır.
(#3356732) insanları sürekli ayrıştıran bu zihniyete tam da içimden geçen bir yanıt vermiştir.