bugün

anca orayı hacklerler zaten. güya anti-emperyalistler ya amk hacklesinler bankaları hadi? var mı o göt?
doğrusu redhack'in antalya ticaret borsası web sitesini hacklemesi'dir.
vasat ergenlerin internetle imtihanı şeklinde nitelenebilir olay. aferim amına koyim. boyları uzamıştır.
korumadan yoksun zayıf tabanlı devlet sitelerine yaş ortalaması 13 olan ergenlerin yaptığı mal eylemi, anca bunları hacklersiniz amk.
an itibariyle biri şifreyi alıp ultraslana bağladı olayı.
Borsa da ki parayı kendi zimmetlerine geçiremedikleri için ya da yapmaya bir tarafları yemedikleri için benim gözümde küçük işler ile uğraşan hacker grubu olarak kalacaktırlar.
reklam kokan harekettir.
yine mi ddos, yine mi ddos. hack mi ulan bu? sorusunu akla getiren vaka.
antalya ticaret borsası başkanı ali çandır'a facebook aracılığı ile vtv kanalında canlı olarak konudur. bu redhack 1997 yılında kurulmuş tahmini olarak 12 kişilik çekirdek kadroya sahip genellikle emniyet müdürlüğü sitelerini haclemekle tanınan bu grup niçin bir borsa'nın sitesi hacklenmiştir o da ayrı bir konudur.
gerçek rus hackerların ürettiklerini kullanarak hack yaptıklarını sanan ergenlerden yaptığı bir başka beyhude faaliyet.
güncelleme yapmak için hacklemisler. sakin.
Hackin h sinden anlamayan 3-5 amelenin yaptigi eylemdir. Sifreyi yine hangi tanidiktan almislar acaba?
dün gülmekten uyutmadı, amatör mamatör kardeş, eğlendim ben. keşke üniversite sitelerini de hackleseler. amin.
güncel Önemli Başlıklar