bugün

seviyosan git konus bence lafının Saçmalığını gösterir.
ilk başta iskence gibi gelir ama bir süre sonra o yokmuscasina rahat olursunuz, hayir o kim köpek ya bırakın o utansın sıkılsın.
Siklememeye çalışın bu sizin hayrınıza olur. Evet.
Bir süre sonra keyifli olabilir. Hatta size hayranlık duyabilir. Tabi nasıl biri olduğunuza bağlı.
Yüzsüzlüktür ilişkiyi iki taraftan birisi istemiyorsa derhal terkedilmelidir orası. Bir daha adını bile anmamaktır. He çok seviyorsa da kalbine gömmektir aşkını.
Özellikle is yerlerinde bu tip ilişkilere girmeyin. Çünkü kiz başka erkekle sevgili olur sorun çıkar. Laf vurma gibi bir şeyler anlaşılır. Bir tarafı hafif görme gibi. Gereksiz bir gerginlik olur ortamlarda.
beni reddeden kızla 2 yıl boyunca aynı sınıfta okudum. kötü bi şey kabul ama çoğu zaman birbirinize bakarsınız iki tarafta da kaçamak bakışlar olur bi yerden sonra hoşunuza bile gitmeye başlar. reddedilcem diye çok korkardım ama bu benim için tecrübe oldu. korkmayın arkadaşlar kızlar da insan ve onlarda sıçıyor.
kardeş git bir kız arkadaş bul ve aynı ortama gir emin ol düşünsün o saatten sonra.
Kendini öldür. Şaka lan şaka. Git sevişmek istediğini, sevişirken istediği her şeyi yapacağını söyle. iktidarsız lavaboy seni.
Kişi eğer hala beraber olmayı istiyorsa bundan iyi fırsat yoktur. Elbet bir gün inadı kırılacak, kollarınıza teslim olacaktır. Denemekten vazgeçmeyin yeter. Ha olmuyorsa da zorlamanın alemi yok tabi.
Biraz sancı veriyor olsa da pek sakıncalı olmayan durumdur. insanlar bir karar verir ve o karara saygı duymak gerekir. Ve neyin ne olacağı hiçbir zaman belli olmaz.

Tüm umutlarını bir köşeye bırak.