bugün

(bkz: yalama olmak)
"Önümüzdeki dönem harç* almayı düşünmüyoruz" dedi. alırsa bu yalan unutulmaz.
http://www.youtube.com/watch?v=UCEvzKKxgy8&feature=related
müslümanlığı hafifletme çabalarıdır.
(#21974988)
olsun ama namaz kılıyor.

bol bol inşallah maşallah diyor, milletinden bahsederken ''onlar-bunlar'' diye ayırıyor.

müstehak bu millete.
yalan söylemesini bilmem ama geri viteste üzerine yoktur.
(bkz: Dershanelerin kapatılması)
yanlıştır. bazen doğru söylediği oluyor.
(bkz: bir türlü gelmeyen recep cuması)
La bi siktirin gidin olum lan ayyaş gavatlar denilesi sikimtırak çamurdur.

Gırtlağını siktiğimin iftiracıları.
kendisine caizdir. siz kim oluyorsunuz da böyle müstesna bir şahsiyetin yalanına karışıyorsunuz.

fetva no.8768798
Yanlış düşüncedir. Reis-i Cumhur yalan söylemez, dinamik bir zihne sahiptir, dogmatik değildir.. Bu da takılı kalanlara ters gelmektedir..
yalanlarına inanan olduğu sürece onun açısından sıkıntı yoktur nasıl olsa her dediğine atlayan cok.
Erdoğan: Biz göreve geldiğimizde oy kullanmanın yaşı kaçtı? 30. 30'un altındakiler oy kullanamıyordu. Peki bunu 25'e kim indirdi, 18'e kim indirdi? 25 yaşa indiren biziz. 18 yaşa indiren de biziz.....
çok nadir doğruları konuşması olarak düzeltilecek bir başlıktır.
silivri loading.
"şüyuu vukuundan beter" derler. "silivri soğuktur" türü söylemler bizi bugünlere getirdi.
demirden korksak trene binmezdik...
(bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk)

Milletvekili olma yaşından bahsetti bu sığır da konuyu sapıtarak kendisi yalan söylüyor.
ulan geri zekalı tabii ki senden okuduğunu anlamanı beklemiyorum bir ak çomar olarak ama 30'un altındakiler oy kullanamıyordu demek ile milletvekili olmanın ne alakası var geri zekalı, ak çomar geri zekalı...
Doğru söylediğinde haber olacak olay.
Kimse kusura bakmasın,sayın Erdoğan verdiği sözleri tutuyor. Bazı tespitlerinde de doğruyu söylüyor.mesela Kılıçdaroğlu için sazan sarmalında dedi,gayet doğru bir tespit yaptı.
Yalandaroğlunun eline su dökecek adam yoktur çırağı da eko dur.
(bkz: bana bilmediğim bir şey söyle)
görsel
(#)